VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu od pátku 11. prosice až do pondělí 14. prosince.

11.12.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Libor Plíhal

Pátek 11. prosince

BASKETBAL

II. liga mužů: Zlín U20 – Poruba (19). Oblastní přebor mužů: Kroměříž B – Vyškov (19.45).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Liberec (16.30), Zlín – Jihlava (ZS Luďka Čajky, 17). Liga juniorů: Kroměříž – Havlíčkův Brod (17), Uh. Hradiště – Krnov (18.30).

STOLNÍ TENIS

Zlínsko I. třída: Zlín E – Štítná A (19.30). Zlínsko III. třída: Kašava B – Bylnice D, Jasenná B – Otrokovice E (17.30). Zlínsko IV. třída: Rokytnice B – Šarovy B, Slopné B – Želechovice A (18.30), Zlín F – Bohuslavice Vl. B (19.30).

Sobota 12. prosince

BASKETBAL

II. liga mužů: Zlín U20 – Slezská Ostrava (10), Valašské Meziříčí – Uherský Brod (17). Oblastní přebor mužů: Hluk – Zlín U54 (18). Extraliga kadetů: Zlín – USK Praha (12.30). Liga kadetů: Kroměříž – Ostrava (17).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Královské Vinohrady (SH Morkovice, 19.30). II. liga juniorů: Kopřivnice – Slavičín (10), Frýdek-Místek – Vsetín (11.30), Vsetín – Kopřivnice (14), Slavičín – Frýdek-Místek (15.30, vše SH Slavičín). II. liga dorostenců: Hattrick Brno – Holešov (10), Bulldogs Brno B – Počenice (11.15), Holešov – Bulldogs Brno B (13), Počenice – Hattrick Brno (14.15, vše SH Morkovice).

FOTBAL

Memoriál Zdeňka Jánoše – turnaj internacionálů v halové kopané (Sportovní hala v Uherském Hradišti, 10). Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Benfika – Recal (15), Mikel – Galaktikos (16.30).

FUTSAL

Okresní ligy – Holešov (8).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Carpo Zlín – PSG Orel Malenovice (8.30), HK Otrokovice – Storm Otrokovice (10), HBC Stator – Rivermen Malenovice (11.30), HC 94 Malenovice – HBC Tigers Malenovice (13), Kvasice – Rangers Zlín (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín – Frýdek-Místek (17.30). Krajská liga mužů Moravskoslezského kraje: Rožnov p. R. – Karviná (17). Krajská liga: Uh. Brod – Vyškov (16.30), Uh. Hradiště – Velká Bíteš (17). Okresní hokejová liga: Old Stars – Uh. Brod B (16), Cyclones – Maddogs (oba ZS Uh. Ostroh, 20.30). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Č. Budějovice (ZS, Luďka Čajky, 12.30). Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Hradec Králové (14). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí – HK Kroměříž B (10).

MOTORISMUS

Mikulášská rallye ve Slušovicích (12 – 15 hodin, start a cíl v areálu dostihové dráhy).

PÉTANQUE

Halový turnaj tříčlenných družstve O pohár starosty města Uherské Hradiště (kulturní dům v Sadech, 9)

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Sokol Zlín Kostelec – Rožnov p. R., KST Zlín B – Poruba, KST Holešov – Přerov (14), Dolní Němčí – Jeseník B (15). Krajská divize mužů: Zlín C – TJ Holešov A (10), Vsetín B – Dolní Němčí C, Slavičín A – Dolní Němčí B, Bystřice p. H. A – Otrokovice A, Otrokovice B – Nivnice A, Bylnice A – TJ Holešov A (17), Zlín C – Kostelec B (17.30). Krajská soutěž mužů I třídy: Vlčnov A – Rožnov p. R. B (16.30), Kunovice A – Val. Meziříčí A, Fryšták A – Otrokovice C, Vidče A – Bystřice p. H. B, Hulín A – Mysločovice A, Kroměříž A – Újezdec-Těšov A (17). Krajská soutěž mužů II třídy: Kostelec C – Bylnice B (10), Bystřice p. H. C – Vidče B (13), Kostelec C – Zlín D, Vsetín C – Bylnice B, Roštín A – Zubří A, Rožnov p. R. C – Ostrožská Nová Ves A, Bojkovice A – Uh. Hradiště A (17). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Dolní Němčí D – Kunovice B (18). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dolní Němčí E – Polešovice A (10), Nivnice C – Orel O. N. Ves B (14), Vážany-Ořechov B – Vlčnov C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Velehrad B – Drslavice-Veletiny B (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Orel O. N. Ves D – Zlechov B (14.30), Slavkov B – Dolní Němčí F (17), Bílovice C – Břestek A (17.30), Bystřice p. L. C – Kunovice D (18.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Újezdec Těšov E – Vážany-Ořechov E (12.30), Strání B – Vlčnov E, Velehrad D – Hluk A (17). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Vysoké Pole A (9.30), Mysločovice B – Kostelec D (13), Orel Zlín B – Štítná A (17), Napajedla A – Orel Zlín A (17). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Kašava A (13), Jasenná A – Mysločovice C (16), Újezd A – Šarovy A (16.30), Štítná B – Orel Zlín C, Vysoké Pole B – Rokytnice A, Louky A – Napajedla B (17). Zlínsko III. třída: Mysločovice D – Bohuslavice Zl. A, Louky B – Bohuslavice Vl. A, Halenkovice A – HUK A, Val. Klobouky B – Fryšták C (17), Slopné A – Slušovice A (18). Zlínsko IV. třída: Halenkovice B – Kašava C (13), Slopné C – Luhačovice A (14), Újezd B – Vysoké Pole C (16.30), Salaš A – Orel Zlín D (17).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Hulín – Bojkovice, Holešov B – Hošťálková (10 a 13), Vsetín – Nivnice (11 a 15). Krajský přebor žen: Vsetín – Hulín (9 a 13), Valašské Meziříčí – Kroměříž, Univerzita Zlín – Slavičín (10 a 13), Uherský Brod – Hošťálková (14 a 16). Extraliga juniorů: Zlín – Hradec Králové (hala Euronics, 9 a 13). Liga juniorek: Zlín – Šlapanice (SŠ zdravotní), Uherské Hradiště – Vyškov (SPŠ strojní a hotelové, 10 a 13).

Neděle 13. prosince

BASKETBAL

II. liga mužů: Zlín U20 – Kroměříž (10). Oblastní přebor mužů: Hluk – Židlochovice (10). Extraliga kadetů: Zlín – Liberec (8.30). Liga kadetů: Kroměříž – Hladnov (12).

FLORBAL

I. liga mužů: Počenice – Wizards Praha (SH Morkovice, 13).

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Lázeňská – Argentina (13.30), Lešení – Háčko (15), Lukoveček – Poskládaní (16.30).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Storm Otrokovice – Rangers Zlín (8.30), Kvasice – HBC Tigers Malenovice (10), HC 94 Malenovice – Orel Malenovice (11.30), Carpo Zlín – Rivermen Malenovice (13), HBC Stator – HK Otrokovice (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga: Bojkovice – Shooters (ZS Uh. Brod, 21). Liga juniorů: Vsetín – Kroměříž (18).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Sokol Zlín Kostelec – Přerov, KST Zlín B – Jeseník B, Holešov – Rožnov p. R., Dolní Němčí – Poruba (10). Krajská divize mužů: Vsetín B – Dolní Němčí B, Slavičín A – Dolní Němčí C, Bylnice A – Kostelec B (10.30), Bystřice p. H. A – Nivnice A (11). Krajská soutěž mužů I třídy: Kunovice A – Rožnov p. R. B, Vlčnov A – Val. Meziříčí A, Fryšták A – Bystřice p. H. B, Vidče A – Otrokovice C, Hulín A – Újezdec-Těšov A, Kroměříž A – Mysločovice A (10.30). Krajská soutěž mužů II třídy: Bystřice p. H. C – Zubří A (8), Vsetín C – Zlín, Roštín A – Vidče B, Rožnov p. R. C – Uh. Hradiště A, Bojkovice A – Ostrožská Nová Ves A (10.30). Kroměřížsko, I. třída: Kroměříž B – Morkovice B, Hulín B – Osíčko A (8), OÚ Lubná B – Bystřice p. H. D, TJ Holešov B – Hulín C, Morkovice A – Rymice A, Količín A – OÚ Lubná A (9). Kroměřížsko, II. třída: Kostelec u Hol. A – Hulín E (9), OÚ Lubná C – Kostelec u Hol. B (12), Hulín D – Bystřice p. H. E (14). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B – Újezdec Těšov B, Orel Uh. Hradiště B – Bystřice p. L. A (8), Bílovice A – Vážany-Ořechov A, Nivnice B – Kunovice C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Slavkov A – Újezdec Těšov C, Bystřice p. L. B – Bílovice B, Drslavice-Veletiny A – Orel Uh. Hradiště C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Újezdec Těšov D – Nivnice D (8), Zlechov A – Vlčnov D, Komňa A – Vážany-Ořechov C, Orel O. N. Ves C – Strání A, Polešovice B – Orel Uh. Hradiště D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Velehrad C – Drslavice-Veletiny C, Horní Němčí A – Bílovice D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vážany-Ořechov D – Orel Uh. Hradiště E (11.30). Regionální přebor Vsetín: Rožnov p. R. D – Sokol Vsetín, Zubří B – Oznice (8), Růžďka – Vidče C, Karolinka – Růžďka B, Val. Meziříčí B – MEZ Vsetín D (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Kostelec B (11).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Staré Město B (10 a 13). Krajský přebor žen: Uh. Hradiště B – Holešov (10 a 13).

Pondělí 14. prosince

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Liberec (18).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz.
11.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

„Bavorák“ se několikrát přetočil přes střechu. Skončil mimo vozovku.
2

Mladíka přemohl mikrospánek. Vůz se přetočil přes střechu

V Moravské ulici v Brodě se už může parkovat.
4

Moravská ulice v Uherském Brodě je už týden jednosměrkou

AKTUALIZOVÁNO

Výpadky elektrické energie sužovaly Hradišťsko, škody uhradí E.ON

HLASUJTE V ANKETĚ / Blik, blik, blik, blik, a třeba i osmkrát za sebou. Časté výpadky proudu v posledních týdnech trápily obyvatele Uherského Hradiště i okolních obcí.

Dejte jméno vánočnímu stromu v Uherském Hradišti a vyhrajte

Už 4. ročník soutěže O nejpřiléhavější jméno letošního vánočního stromu na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti vyhlašuje Slovácký deník ve spolupráci s Klubem kultury v Uherském Hradišti. Slavnostního rozsvícení svého vánočního symbolu se Hradišťané dočkají v pátek 1. prosince v 17 hodin.

AUTOMIX.CZ

Má vaše škodovka jedno zrcátko menší než druhé? Víte, proč to tak je?

V devadesátých letech se začal zejména u německých aut objevovat zvláštní jev. Mnozí z vás si dost možná všimli, že starší auta koncernu Volkswagen, ale i Mercedesy nebo vozy BMW, mají na straně spolujezdce výrazně menší zpětné zrcátko, než je to na straně řidiče. Proč to ale tak je?

Výtěžek z prakšického stánku na Kateřinském jarmarku půjde na Crohnovu nemoc

Perníčky, adventní věnce, vazby, výrobky ze skla a další drobné dárkové předměty, které sami vyrobili, budou v pátek nabízet na Kateřinském jarmarku v Uherském Brodě žáci Základní školy Prakšice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT