Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přehled sportovních událostí nadcházejícího víkendu

23.3.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Pátek 23. března

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: KK Jasenice – Postřelmov (18.30, hala stavební průmyslovky Val. Meziříčí).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mladšího dorostu: Vsetín – Poruba (15).

Liga juniorů: Vsetín – Havířov (18).

MOTORISMUS

Bonver Valašská rally (start v 17.30 na náměstí ve Val. Meziříčí, cíl ve 22.00 uzavřené parkoviště Autocentrum Lukáš Val. Meziříčí-Bynina).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída – play off: TJ Holešov B – Hulín D (18). Kroměříž, I. třída – play out: Osíčko A – Količín A (18).

Zlínsko II. třídy: Kašava – Mysločovice B (17.30), KST Zlín F – Újezd (19.30),

Zlínsko III. třídy: Šarovy B – S. Jasenná B, Otrokovice F – Štítná B, Rokytnice B – Bohuslavice n/Vl. (18.30).

Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Dolní Němčí D (19).

Uherskohradišťsko III. třída: Hluk A – Újezdec-Těšov D (18).

VOLEJBAL

I. liga mužů – finále play off, 3. zápas: VSK Staré Město – EGE České Budějovice (18.30, SH Širůch).

Sobota 24. března

BASKETBAL

II. liga žen, play-out: Zlín – Lovosice (14).

FLORBAL

III. liga mužů: Otrokovice B – VSK Brno (10), Hluk – Počenice (11.30), Židenice – VSK Brno (13), Otrokovice B – Hluk (14.30), Židenice – Počenice (16) – vše v hale Štěrkoviště.

1. liga juniorek: FBC ČPP Remedicum Ostrava – 1. AC Uherský Brod (14), Vítkovice – FbC Aligators Šitbořice Těšany (15.30), FbC Aligators Šitbořice Těšany – FBC ČPP Remedicum Ostrava (18), 1. AC Uh. Brod – Vítkovice (19.30, vše SH TJ Sp. Uh. Brod).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Baník Ostrava (18.30).

MSFL: Kroměříž – Hulín (15).

Divize: Napajedla – Přerov (15).

Krajský přebor: Holešov – Vigantice, Slušovice – Val. Meziříčí B, Bystřice p. H. – Uh. Brod, Vsetín – Hluk, Morkovice – Kateřinice (15). ´

Kroměříž, okresní přebor: Rusava – Prusinovice (15).

Kroměříž, III. třídy: Skaštice B – Zahnašovice, Lubná B – Kvasice B (15).

Pohár OFS – PaPP Cup – čtvrtfinále: Nedakonice B – Mistřice (15).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Zlín – Litovel (12.30, Luhačovice).

II. liga mužů: Napajedla – Rožnov (16).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – finále play off – 3. zápas: Uherský Brod – Brumov (17). Amatér Cup 2012 (9.30–16, ZS Uherský Ostroh).

MOTORISMUS

Bonver Valašská rally (start druhé etapy v 8.10: uzavřené parkoviště Autocentrum Lukáš Val. Meziříčí-Bynina, cíl v 17.45 na náměstí ve Val. Meziříčí).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín B – Elizza Praha (14).

Divize: Kostelec – Sp. Hulín (16), Kunovice – Bylnice, DDM Val. Meziříčí – Rožnov p. R. B, KST D. Němčí B -Slavičín (17), KST Zlín C – Fryšták (17.30).

Krajská soutěž I. třídy: KST D. Němčí C- Bystřice p.L. (13.30), Vlčnov – KST Zlín D (16.30), Sp. Hulín B – Mysločovice, Jiskra Otrokovice B – Bystřice p. H. B, Vidče – Nivnice, KST Vsetín B – Újezdec-Těšov (17).

Krajská soutěž II. třídy: Slavkov – Bylnice B, Morkovice – Bojkovice, Holešov – Val. Meziříčí B, Orel Zlín – Ostr. Nová Ves, Slavia Kroměříž – Kostelec B (17).

Uherskohradišťsko I. třída: Orel Ostrožská Nová Ves B – Vlčnov B, Strání A – Orel Uherské Hradiště B (17).

Uherskohradišťsko II. třída: Dolní Němčí E – Újezdec-Těšov C (10), Nivnice C – Drslavice-Veletiny B (17).

Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice B – Vlčnov D (17).

Uherskohradišťsko IV. třída: Újezdec-Těšov E – Dolní Němčí F (16.30), Velehrad B – Kunovice D, Drslavice-Veletiny C – Orel Ostrožská Nová Ves D (17).

Uherskohradišťsko V. třída: Orel Uherské Hradiště E – Kunovice E (9), Vážany-Ořechov E – Bánov A (14.30).

Zlínsko I. třídy: Otrokovice D – Orel Zlín C (9.30), Kostelec C – Bylnice C (14), Orel Zlín B – Val. Klobouky, Slavičín B – KST Zlín E, Štítná – Vysoké Pole (17).

Zlínsko II. třídy: Fryšták C – Otrokovice E (10), Želechovice n./Dř. – Vysoké Pole B, Napajedla – S. Jasenná (17), Slopné – Louky (18).

Zlínsko III. třídy: HUK – Halenkovice, Slušovice – Mysločovice C, Luhačovice – Louky B (17).

VOLEJBAL

I. liga mužů – finále play off, 4. zápas: VSK Staré Město – EGE České Budějovice (17, SH Širůch).

II. liga mužů: Nivnice – Vyškov (9 a 13).

Neděle 25. března

BASKETBAL

II. liga žen, play-out: Zlín – Most (13.30).

FLORBAL

II. liga žen: FbK Orel Uherské Hradiště – Panthers Otrokovice (10), Bulldogs Brno – 1. AC Uherský Brod (11.10), Panthers Otrokovice – FbC Aligators MoutniceNesvačilka (12.20), 1. AC Uherský Brod – TJ Sokol Lanžhot (13.30), FbC Aligators MoutniceNesvačilka – Bulldogs Brno (14.40), TJ Sokol Lanžhot – FbK Orel Uherské Hradiště (15.50, vše SH Spartak Hluk).

III. liga mužů: Otrokovice B – VSK Brno (10), Hluk – Počenice (11.30), Židenice – VSK Brno (13), Otrokovice B – Hluk (14.30), Židenice – Počenice (16, vše sportovní hala Štěrkoviště Otrokovice).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Tes. Zlín B (10.15).

Divize: Brumov – Prostějov (10.15), Spytihněv – Polná (15). Krajský přebor: Luhačovice – V. Karlovice+K. (10.15), 1. Valašský FC – Boršice (UT), Dolní Němčí – Provodov (15).

Okresní přebor Kroměříže: Roštění – Morkovice, Holešov B – Střílky, Žeranovice – Slavkov p. H., Kyselovice – Rataje, Skaštice – Němčice, Mrlínek – Rajnochovice (15).

Kroměříž, III. třídy: Mysločovice B – Ludslavice (10), Hlinsko p. H. – Žalkovice B, Rymice – Břest, Martinice – Komárno, Chvalčov – Pravčice, Loukov – Kostelec u Hol. B, Šelešovice – Těšnovice B, Bařice – Lutopecny, Počenice – Rataje B, Zborovice B – Kyselovice B (hř. Troubky), Záhlinice – Litenčice, Zlobice – Bezměrov (15).

Pohár OFS – PaPP Cup – čtvrtfinále: Kunovice – Staré Město, Korytná – Ostrožská Lhota, Nivnice – Drslavice (15).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – Přerov B (10).Lesana Zubří – MHK Karviná (17).

I. liga dorostu: Zlín – Dukla Praha (13, SPŠ Zlín).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice – Stator (10.30), HK Otrokovice – Kroměříž (12.30), Zlínský švec – HC 94 Malenovice (14.30).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – o 3. místo – 2. zápas: Uherský Ostroh – Kroměříž (17).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: KST Zlín B – Hr. Králové B (10).

Divize: KST Zlín C – Slavičín (10), Bystřice p.H. – Rožnov p. R. B, Kostelec – Bylnice, Kunovice – Spartak Hulín, Val. Meziříčí – Jiskra Otrokovice (10.30), KST D. Němčí B – Fryšták (11).

Krajská soutěž I. třídy: KST D. Němčí C – Mysločovice (8), KST Vsetín  – Bystřice p. H. B, Vlčnov – Nivnice, Vidče – KST Zlín D, Sp. Hulín B – Bystřice p. L. (10.30), Jiskra Otrokovice B – Újezdec-Těšov (13).

Krajská soutěž II. třídy: Morkovice – Bylnice B, Slavkov – Bojkovice, Holešov – Šarovy, Orel Zlín – Kostelec B (10.30), Kroměříž – Ostr. Nová Ves (11).

Kroměříž, I. třída – play off: Hulín C – Bystřice p. H. C (8), Roštín A – OÚ Lubná A (9).

Kroměříž, I. třída – play out: OÚ Lubná B – Rymice A, Bystřice p. H. D – Morkovice B (9).

Uherskohradišťsko I. třída: Orel Uherské Hradiště A – Nivnice B (8), Vážany-Ořechov A – Bílovice A (9).

Uherskohradišťsko II. třída: Bojkovice B – Vlčnov C, Polešovice A – Orel Uherské Hradiště C, Bystřice p. Lop. B – Vážany-Ořechov B, Drslavice-Veletiny A – Velehrad A (9).

Uherskohradišťsko III. třída: Orel Ostrožská Nová Ves C – Polešovice B (8), Zlechov A – Bílovice C, Slavkov B – Komňa A (9), Orel Uherské Hradiště D – Vážany-Ořechov C (10.30).

Uherskohradišťsko IV. třída: Zlechov B – Horní Němčí A, Břestek A – Hluk B, Bílovice D – Velehrad C (9).

Uherskohradišťsko V. třída: Velehrad D – Dolní Němčí G, Hluk C – Slavkov C, Polešovice C – Strání B (9), Horní Němčí B – Vlčnov E (10.30), Bystřice p. Lop. C – Vážany-Ořechov D (17).

Regionální přebor Vsetínsko: Vidče C – Valašské Meziříčí C, Valašské Meziříčí D – Gumárny Zubří OST A (8), Oznice A – Růžďka A, Sokol Vsetín A – TJ Karolinka A, TJ Rožnov p./R. C – Vidče B (9).

Zlínsko I. třídy: Fryšták B – Rokytnice (11).

VOLEJBAL

Extraliga mužů – čtvrtfinále play off, 3. zápas: Zlín – Liberec (15.30, případné 4. utkání v pondělí opět ve Zlíně od 17 hodin).

Autor: Redakce

23.3.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jan Hemza.

Kauza Juřena: Expert podle soudu uvedl úmyslně nepravdu v posudku

Ilustrační foto.

Ve středu ve Slováckém deníku: Prvňáčci ze ZŠ v Hradčovicích

Kunovice kvůli naganskému expresu rozšíří prostory leteckého muzea

Pomalu se uzavírá osud bývalého vládního leteckého speciálu Tupolev Tu-154M, který dopravil české hokejisty coby vítěze olympijského turnaje z japonského Nagana v roce 1998 zpátky do Prahy.

Za podvodné půjčky může skončit ve vězení pětice lidí

Vyšetřovatel z oddělení hospodářské kriminality v posledních dnech sdělil pěti lidem obvinění z trestného činu podvod formou spolupachatelství. Hlavní aktérkou případu byla čtyřicetiletá žena z Uherskohradišťska, která je navíc obviněna ze zpronevěry.

Sebral auto a pak ho dvakrát naboural

Po zloději aut, který neumí moc dobře řídit, pátrají už déle než měsíc dopravní policisté na Uherskohradišťsku. Pachatel v pátek večer 6. září v ulici Dolní v Ostrožské Nové Vsi ukradl u rodinného domu vozidlo značky Renault Chamade.

V Bílovicích pořizují fotopasti kvůli černým skládkám

Papíry, igelity, ale i staré pračky a nevyužitý nábytek. Už několik týdnů je pravidelnou týdenní náplní práce uklízecích čet v Bílovicích likvidovat černé skládky, které vznikají u kontejnerů tříděného odpadu u místní točny, ale také v samém areálu tamního sběrného dvora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení