Pátek 16. března

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy mužů: Jameson Boys Valašské Meziříčí – Zora Olomouc (19.30, tělocvična ZŠ Šafaříkova).

FOTBAL

ZT Val. Meziříčí: Val. Meziříčí B – Juřinka (18).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga st. dorostenců – případný 3. zápas play off: Zlín – Hradec Králové (15). Liga juniorů: Vsetín – Poruba (18). I. liga ml. dorostu: Uh. Hradiště – N. Jičín (16.15).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída – Play off: Bystřice p. H. C – Roštín A, OÚ Lubná A – TJ Holešov B (18). Kroměříž, I. třída – Play out: Količín A – OÚ Lubná B, Morkovice B – Osíčko A (18).

Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Bílovice A (19). Uherskohradišťsko III. třída: Vlčnov D – Zlechov A (17).

Zlínsko I. třídy:Vysoké Pole- Bylnice C (18), Rokytnice – Orel Zlín B (18.30), KST Zlín E – Fryšták B (19.30). Zlínsko II. třídy: Otrokovice E – Slopné (18.30). Zlínsko III. třídy: S. Jasenná B – Halenkovice (17.30), Štítná B – HUK (17.30), Šarovy B – Luhačovice (18.30). Zlínsko IV. třídy: Kašava B – Val. Klobouky B (17.30), Mysločovice D – Újezd B (18). Zlínsko V. třídy: Slopné C – Orel Zlín E (18.30).

Sobota 17. března

ATLETIKA

25. ročník Josefského běhu ve Zlíně (10, start na Burešově).

FLORBAL

Extraliga mužů – 3. zápas čtvrtfinále play off: Panthers Otrokovice – Chodov (18, ve Zlíně v hale Euronics).

FOTBAL

ZT Vsetín Fastav Cup: Halenkov – Leskovec (8), Ratiboř – Ústí (10), Liptál – Jablůnka (12). ZT Val. Meziříčí: Hrachovec – Val. Bystřice (12.15), ZT O pohár FK Chropyně: Záříčí – Kvasice B (9), Vrchoslavice – Skaštice (11), Bezměrov – Chropyně B (13). Janáček Cup v Uh. Brodu: Prakšice – Bánov (10), Nivnice – Nedachlebice (12), Slavičín B – Újezdec (14). ZT Napajedla Cup: Žlutava – Spytihněv B (12), Malenovice – Mistřice (16). ZT v Kunovicích – zápasy o konečné umístění: O 7. místo: Vlčnov – Polešovice (9), o 5. místo: Uh. Ostroh – Kostelany (11), o 3. místo: Mařatice – Podolí (13), finále: Kunovice – St. Město (15).

Příprava: Zlín B – Spytihněv (10, UT v Luhačovicích), V. Otrokovice – Slovácko (10.15, v areálu Trávníky), Luhačovice – Slavičín (14), Sp. Hulín – Napajedla (15).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Brno (18). I. liga žen: Otrokovice – Liberec (15), Kunovice – Zlín B (15). II. liga mužů: Rožnov p. R. – Olomouc (15.30), Vsetín – Holešov (18). II. liga st. dorostenců: Rožnov – Olomouc (11.30), Vsetín – Maloměřice (16). II. liga ml. dorostenců: Rožnov p. R. – STM Olomouc (13.30). I. liga ml. dorostenek: Kunovice – Zlín (13).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Zlínský švec – Kroměříž (10.30), Stator – HK Otrokovice (12.30), HC 94 Malenovice – Tigers (14.30).

KUŽELKY

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – MS Brno B (9). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Přerov (12.30). III. liga mužů: Slavičín – Prostějov (10), Machová – Přerov B (13).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga – finále: Brumov – Uherský Brod (17). O 3. místo: Kroměříž – Uherský Ostroh (17). Extraliga staršího dorostu, osmifinále play off: Vsetín – Třinec (15.30).

PETANQUE

Hakman Cup o petanqueového krále Uherskohradišťska (13, hřiště v Buchlovicích).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Hodonín (15).

Uherskohradišťsko I. třída: Strání A – Orel Uherské Hradiště A (16), Orel Ostrožská Nová Ves B – Nivnice B, Kunovice C – Dolní Němčí D (17). Uherskohradišťsko II. třída: Újezdec-Těšov C – Bystřice pod Lopeníkem B (19). Uherskohradišťsko III. třída: Bílovice C – Orel Ostrožská Nová Ves C (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Dolní Němčí F – Orel Ostrožská Nová Ves D (10), Újezdec-Těšov E – Břestek A (16.30), Velehrad C – Zlechov B (17). Uherskohradišťsko V. třída: Vlčnov E – Orel Uherské Hradiště E (9), Dolní Němčí G – Strání B (10), Bystřice pod Lopeníkem C – Polešovice C, Bánov A – Slavkov C (17).

Zlínsko I. třídy: Orel Zlín C – Slavičín B, Štítná – Otrokovice D, Val. Klobouky – Kostelec C (17). Zlínsko II. třídy: Mysločovice B – Želechovice n./Dř. (13), Újezd – Kašava (16.30), Napajedla – Fryšták C (17). Zlínsko III. třídy: Louky B – Rokytnice B, Bohuslavice n/Vl. – Slušovice (17), Mysločovice C – Otrokovice F (19). Zlínsko IV. třídy: Orel Zlín D – Slopné B (10), Šarovy C – Halenkovice B (14.30), Boh. u Zlína – KST Zlín G (17). Zlínsko V. třídy: Želechovice n./Dř. C – Pohořelice (13.30), Bohuslavice n/Vl. B – Želechovice n./Dř. B (14), Vysoké Pole C – Racková (17).

VOLEJBAL

II. liga žen: Vsetín – Ostrava (9 a 13, SH Na Lapači). Krajský přebor žen: Un. Zlín – Slavičín (10 a 13), Hradiště B – V. Meziříčí (9 a 13). I. liga juniorek: Uherské Hradiště – Boskovice (10 a 14, SH v Uh. Hradišti).

Neděle 18. března

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Kladno (15).

FLORBAL

Extraliga mužů – 4. zápas čtvrtfinále play off: Panthers Otrokovice – Chodov (15.30, ve Zlíně v hale Euronics). III. liga mužů – divize VI: TJ SAM73 Znojmo B – Pohoda VSC (10), FbC Slow Shoes Holešov – FBC Sokol Bučovice (11.30), TJ SAM73 Znojmo B – FbC Aligators Klobouky (13), Pohoda VSC – FBC Sokol Bučovice (14.30), FbC Aligators Klobouky – FbC Slow Shoes Holešov (16, vše SH ZŠ Holešov).

FOTBAL

ZT Vsetín Fastav Cup: Kateřinice – V. Karl.+Karolinka (8), Val. Polanka – Hovězí (10), Janová – Vsetín (12). ZT Val. Meziříčí: Zubří – Juřinka (9). ZT O pohár města Chropyně: Kojetín – Těšnovice (11), Kralice – Chropyně (13). ZT v Morkovicích: Morkovice dor.– Bučovice dor. (9). Janáček Cup v Uh. Brodu: Pitín – Hřivínův Újezd (10), Horní Lhota – Částkov (12), Biskupice – Uherský Brod dor. (14). ZT Napajedla Cup: Zlámanec – Napajedla B (12), Tečovice – Traplice (16).

HÁZENÁ

I. liga mužů: Bystřice p. H. – Velká Bystřice (10.30). II. liga mužů: Zubří B – Ostrava (17). I. liga ml. dorostenců: Zubří – Ostrava (13). I. liga st. dorostenců: Zubří- Ostrava (15).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Hodonín, Vsetín – Sudoměřice (14).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga ml. dorostu: Vsetín – Zlín (10). I. liga ml. dorostu: Uh. Hradiště – Hodonín (10.45).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída – Play off: Hulín D – Hulín C (9), Kroměříž, I. třída – Play out: Rymice A – Bystřice p. H. D (9). Kroměříž, II. třída – Play off: Kostelec u Hol. B – TJ Holešov C (8), Kostelec u Hol. A – Hulín E (10.30).

Uherskohradišťsko I. třída: Vážany-Ořechov A – Vlčnov B (9), Orel Uherské Hradiště B – Kunovice B (10.30). Uherskohradišťsko II. třída: Orel Uherské Hradiště C – Drslavice-Veletiny B, Vlčnov C – Nivnice C (8), Velehrad A – Bojkovice B, Polešovice A – Dolní Němčí E (9). Uherskohradišťsko III. třída: Újezdec-Těšov D – Orel Uherské Hradiště D (8), Vážany-Ořechov C – Bílovice B, Slavkov B – Hluk A, Komňa A – Polešovice B (9). Uherskohradišťsko IV. třída: Bílovice D – Hluk B, Kunovice D – Drslavice-Veletiny C (9), Horní Němčí A – Velehrad B (10.30). Uherskohradišťsko V. třída: Hluk C – Kunovice E (9), Horní Němčí B – Velehrad D (10.30).

Regionální přebor Vsetínsko: Gumárny Zubří OST A – TJ Rožnov p./R. C, TJ Karolinka A – Val. Meziříčí D, Růžďka A – Sokol Vsetín A, Val. Meziříčí C – Oznice A, TJ Rožnov p./R. D – Vidče C (9).

Zlínsko II. třídy: Louky – KST Zlín F (9).