PÁTEK 30. SRPNA

FLORBAL

Pohár České pojišťovny mužů – vrcholová část: Otrokovice – FBC ČPP Ostrava (19.30, Městská hala).

FOTBAL

Krajský přebor: Baťov – Napajedla (18.30).

SOBOTA 31. SRPNA

CYKLISTIKA

Závod Valašského MTB poháru v Jablůnce na Vsetínsku – 20. ročník (9, areál ZŠ).

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 1. FC Slovácko – Mladá Boleslav (17).

MSFL: Uherský Brod – Rosice (16). Divize: Vsetín – Slavičín (14), Skaštice – Bzenec (16).

Krajský přebor: Holešov – Nedašov, Slušovice – Provodov, V. Karlovice – Nevšová, Kvasice – Luhačovice (16). I. A třída: Horní Lideč – Val. Klobouky (10), Vigantice – Juřinka, Hluk – Dolní Němčí (16). I. B třída: Franc. Lhota – Prostř. Bečva, Choryně – Lidečko, Malenovice – Lužkovice, Veselá – Kostelec, Tečovice – Admira Hulín, Louky – Březnice, Jaroslavice – Slavkov p. H., Slavkov – Staré Město (16.30).

Okresní přebor Zlín: Sehradice – Poteč (16). Zlín III. třída: Drnovice – Bohuslavice n/Vl. (10), Dolní Lhota – Nedašov B (16). Zlín IV. třída: Dobrkovice – Val. Senice (17).

Okresní přebor Kroměříž: Zborovice – Komárno (16). Kroměříž III. třída: Loukov – Mrlínek, Roštění – Prusinovice, Pravčice – Bařice (16).

Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Huštěnovice (14), Kněžpole – Prakšice, O. N. Ves – Březová, Drslavice – Polešovice, Nezdenice – Záhorovice (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Sušice – Břestek (10), Ostr. Lhota – Částkov (16).

Okresní přebor Vsetín: Huslenky – Horní, Jablůnka – Lhota, Hošťálková – Zubří (16). Vsetín III: třída: Halenkov B – Střelná, Janová – Bynina (16). Vsetín IV. třída: SD Semetín/Ratiboř B – Růžďka (16).

Hostýnský turnaj starých pánů ve Chvalčově (15-20).

HÁZENÁ

MOL liga žen: HC Zlín – Prešov (18).

MOTOKROS

Závod ve Strání – 2. ročník (12-20).

NOHEJBAL

Krajský přebor družstev: Valašské Meziříčí – Vlčnov (9), Climax Vsetín C – Sokol Prštné (9).

RAGBY

Oslavy 75. výročí zlínského klubu: Zlín – Slovensko (14).

STOLNÍ TENIS

Turnaj ve Slavičíně – 48. ročník (9-20).

TENIS

Turnaj mistrů ATP Valašska v Brumově (9-17).

Kmotr Cup v Kroměříži – 22. ročník (8.15 – 20

NEDĚLE 1. ZÁŘÍ

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Petřkovice (10.15, hřiště Kunovice). Divize: Strání – Šumperk (16).

Krajský přebor: Boršice – Bystřice p. H., Štítná n. Vl. – Morkovice (16). I. A třída: Val. Příkazy – Kelč Zlechov – Bojkovice (10), Val. Meziříčí B – Vlachovice, V. Otrokovice B – Kunovice (10.15), Podlesí – Val. Polanka, Kateřinice – Rožnov p. R., Hrachovec – Vidče, Újezdec – Fryšták, Šumice – Nedachlebice, Nivnice – Koryčany, Buchlovice – Osvětimany (16). I. B třída: Brumov B – Ratiboř (10), Holešov B – Mladcová (10.15, Všetuly), Slavičín B – Krhová (10.15), Dol. Bečva – Bylnice, Halenkov – Prlov, Hovězí – Poličná, Chropyně – Luhačovice B, Ludkovice – Těšnovice, Uh. Ostroh – Nedakonice, Březolupy – FC Slovácko C, Ořechov – Tlumačov, Havřice – Zdounky, Jankovice – Morkovice B (16).

Okresní přebor Zlín: Příluky – Štípa (13), Mysločovice – Újezd, Jasenná – Hvozdná, Velký Ořechov – Slušovice B, Slopné – Pozlovice, Mladcová – Návojná (16). Zlín III. třída: Lípa – Napajedla B (10), Rudimov – Louky B (15), Rokytnice – Biskupice (15.30), SK Zlín – Vizovice, Tečovice B – Pohořelice, Halenkovice – Lukov, Spytihněv – Březůvky, Žlutava – Kašava, Lhota – Březová, Nedašova Lhota – Zádveřice, Vysoké Pole – Štítná n/Vl. B, Petrůvka – Šanov (16).

Zlín IV. třída: Mysločovice B – Provodov B (10), Lipová – Bratřejov, Mirošov – Smolina (14), Študlov – Horní Lhota (15.30), Kudlov – Veselá B, Neubuz – Fryšták B, Doubravy – Příluky B, Trnava – Racková, Komárov – Všemina, Loučka – Tichov (16).

Okresní přebor Kroměříž: Kostelec u Hol. – Tučapy (13), Záhlinice – Lutopecny (13.30), Břest – Němčice, Kvasice B – Střílky, Žalkovice – Počenice, Skaštice B – Lubná (16). Kroměříž III. třída: Zahnašovice – Chvalčov (13.30), Ludslavice – Žeranovice, Hlinsko p. H. – Míškovice, Rymice – Rusava, Rajnochovice – Martinice, Dřínov – Kyselovice, Bezměrov – Troubky, Rataje – Zlobice, Litenčice – Zářičí, Šelešovice – Roštín (16). Okresní přebor Uherské Hradiště: Vlčnov – Strání B, Jarošov – Topolná (16). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Vážany (10.15), Přečkovice – Orel Uh. Brod (14.30), St. Hrozenkov – Žítková, Podolí – Korytná (15), Traplice – Babice, Jalubí – Stříbrnice, Velehrad – Kostelany, Dolní Němčí B – Mistřice, Popovice – Hluk B, Hradčovice – Boršice u Bl., Horní Němčí – Uh. Ostroh B, Bojkovice B – Komňa, Bánov – Rudice, Bystřice p.L. – Suchá Loz (16).

Okresní přebor Vsetín: Branky – Valašská, Zašová – Ústí, Hutisko – sd Střítež/Hrachovec B, Liptál – sd N. Hroz./VKK B (16). Vsetín III. třída: Jarcová – Police, Lačnov – Val. Polanka B, Leskovec – Choryně B, Kladeruby – Loučka (16). Vsetín IV. třída: Krhová B – Velká Lhota, Lhotka – Huslenky B, Mikulůvka – Rožnov B (16).

TRIATLON

Závod O trnavského kolíka v Trnavě u Slušovic – 12. ročník (12, start u rybníka v Podkopné Lhotě).