Pátek 8. června

ATLETIKA

Zámecká pětka v Holešově - 8. ročník (18.30, start v Zámeckém parku).

FOTBAL

MSFL: Valašské Meziříčí - Uherský Brod (17). Krajský přebor: Chropyně - Baťov (18).

Sobota 9. června

BASKETBAL

Street ball show - 22. ročník (od 9 hodin, sportovní areál na Bartošově čtvrti ve Zlíně).

CYKLISTIKA

Závod horských kol Vařákovy paseky v Horní Lidčí – 16. ročník (10, start ve sportovním areálu).
Karlovská padesátka – Pepi maraton (11, start na parkovišti u koupaliště ve Velkých Karlovicích).
Milovická padesátka – 3. ročník (11, start z Ranče v Milovicích).

FOTBAL

MSFL: Kroměříž – Rýmařov (17).
Krajský přebor: Juřinka - Boršice (10), Luhačovice - Provodov (10:15), Kvasice - Rožnov p. R., Morkovice - Štítná n. Vl., Bystřice pH - Vel. Karlovice (17). I. A třída: Vidče - Kateřinice, Vigantice - Brumov B, Ořechov - Osvětimany, Dolní Němčí - Bojkovice, Skaštice - Jaroslavice (17). I. B třída: Semetín - Horní Lideč (15), Val. Polanka - Zašová, Sehradice - Příluky, Drslavice - Kunovice (17).
Okresní přebor Zlín: Luhačovice B – Pozlovice (13.30), Dolní Lhota – Bylnice, Mladcová B – Poteč (17). Zlín III. třída: Březová – Pohořelice (16.30), Neubuz - Napajedla B , Lukov – Halenkovice, Nedašov B - Loučka (17). Zlín IV. třída: Louky B - Provodov B, Fryšták B – Hvozdná (17).
Okresní přebor Kroměříž: Loukov – Zdounky (16.30). Kroměříž III. třída: Bařice - Roštín (15), Pravčice – Rymice,Ludslavice – Zahnašovice, Tučapy – Míškovice, Litenčice - Zborovice B (16.30).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov – Vlčnov, Nezdenice - O. N. Ves (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov - Dolní Němčí B, Orel Uh. Brod - Bystřice p. L. (16.30).
Okresní přebor Vsetín: Choryně – Horní Bečva, Hošťálková – Bynina, Poličná – Dolní Bečva, Střítež – Valašská Bystřice (16.30). Vsetín III. třída: Ústí – Jablůnka (15), Růžďka – Branky (16:30). Vsetín IV. třída: Krhová B – Huslenky B, Mikulůvka – Velká Lhota (15), Janová – Študlov, Ratiboř B – Zděchov (16.30).
Krajský přebor žen: Lužkovice – Uherský Brod (17).

NOHEJBAL

Krajská soutěž družstev: Vlčnov – Valašské Meziříčí (9), Otrokovice – Vsetín C (9), Prštné – Kroměříž (9).

TENIS

Grand Prix Zlína amatérů nad 50 let – 6. ročník (9-17).

Neděle 10. června

CYKLISTIKA

Nivnická padesátka - 3. ročník (10, start v areálu koupaliště Nivnická riviéra).

FOTBAL

Divize: Brumov – Bohumín (10.15).
Krajský přebor: Hluk - Holešov (17). I. A třída: Val. Příkazy - Vlachovice (10), Val. Meziříčí B - Nedašov (14), Nevšová - Kelč, Val. Klobouky - Podlesí, Nedachlebice - Napajedla, V. Otrokovice B - Buchlovice, Fryšták - Nivnice, Koryčany - Žalkovice (17). I. B třída: Lípa - Veselá (10), Slavičín B - Louky (10.15), Ratiboř - Hutisko (16.30), Hrachovec - Lidečko, Prostř. Bečva - Franc. Lhota, Prlov - Hovězí, Lhota u Vs - Halenkov, Slavkov p. H. - Tečovice, Lužkovice - Malenovice, Admira Hulín - Mladcová, Březnice - Kostelec u Hol., Šumice - Zlechov, Zborovice - Staré Město, Nedakonice - 1. FC Slovácko B, Ludkovice - Újezdec, Morkovice B - Březolupy, Tlumačov - Havřice (17).
Okresní přebor Zlín: Rokytnice - Mysločovice (15.30), Nedašova Lhota - SK Zlín, Návojná – Kostelec, Štípa – Újezd (17). Zlín III. třída: Slušovice B – Tečovice, Březůvky - Slopné (10.15), Drnovice – Bratřejov, Bohuslavice n. Vl. - Biskupice (14), Jasenná – Žlutava, Lhota – Doubravy, Kašava – Spytihněv, Velký Ořechov - Vysoké Pole, Štítná n. Vl. B – Šanov, Vizovice - Rudimov (17). Zlín IV. třída: Kudlov – Komárov (14), Veselá B - Jaroslavice B, Trnava - Mysločovice B, Racková - Lužkovice B (17).
Okresní přebor Kroměříž: Počenice-Tetětice - Komárno-Osíčko (13.30), Záhlinice - Chropyně B (15), Těšnovice – Mrlínek, Skaštice B - Holešov B, Kvasice B – Lubná, Chvalčov – Němčice (16.30). Kroměříž III. třída: Martinice - Hlinsko p. H., Prusinovice - Břest (15), Žeranovice – Rusava, Rajnochovice – Roštění, Záříčí – Zlobice, Rataje – Střílky, Kyselovice – Dřínov, Šelešovice - Žalkovice B, Bezměrov – Lutopecny-Měrůtky (16.30).
Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Březová, Uh. Ostroh – Bánov, Jarošov - Hluk B, Prakšice – Kněžpole, Topolná – Polešovice (16.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Drslavice B – Mařatice (10), Uh. Ostroh B – Hradčovice (14), Podolí – Mistřice, Záhorovice – Komňa, St. Hrozenkov - Suchá Loz (15), Velehrad – Huštěnovice, Babice – Jalubí, Jankovice – Vážany, Kostelany – Sušice, Traplice – Košíky, Stříbrnice – Kudlovice, Popovice - Boršice u Bl., Ostrožská Lhota - Horní Němčí, Strání B – Žítková, Korytná – Rudice, Pitín - Přečkovice (16.30).
Okresní přebor Vsetín: Jarcová – Huslenky, Lhotka – Krhová (16.30). Vsetín III. třída: Střelná – Nový Hrozenkov (15), Lačnov – Halenkov B, Kladeruby – Choryně B, Valašská Senice – Leskovec (16.30). Vsetín IV. třída: Liptál – Police (16:30).
Krajský přebor žen: Holešovské holky – Brumov (14), Valašské Klobouky – Březnice (13.30).

INLINE HOKEJ

Extraliga juniorů: Zlín – Devils – Přerov (10), Zlín Devils – Boskovice (13).

RAGBY

I. liga mužů: Zlín - Bystrc (17).