Čtvrtek 29. března

Krajský přebor: Baťov – Hluk (18.30)

Pátek 30. března

FOTBAL
MSFL: Hulín – Prostějov (15). Okresní přebor Uherské Hradiště: Polešovice – Jarošov (15.30).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Rivermen Malenovice (9), Béčko – Boston Zlín (11), Rangers Zlín – Loozers (13).

Sobota 31. března

CYKLISTIKA
Závod horských kol Morkovské bajk – 7. ročník (11, start před městským úřadem v Morkovicích).

HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Béčko (14).

FOTBAL
HET liga: 1. FC Slovácko – Liberec (15). MSFL: Uherský Brod - Velké Meziříčí (15.30). Divize: Vsetín - Dolní Benešov (15.30). Krajský přebor: Rožnov p. R. - Bystřice p.H., Holešov – Juřinka, Provodov - Vel. Karlovice, Morkovice – Boršice, Chropyně – Kvasice (15.30). I.A třída: Vlachovice – Vidče, Brumov B – Slušovice, Kelč - Val. Příkazy, Napajedla – Ořechov, Jaroslavice – Koryčany, Bojkovice - Osvětimany (15.30). I. B třída: Hutisko - Prostř. Bečva, Halenkov – Hrachovec, Tečovice – Březnice, Louky - Admira Hulín, Staré Město - Zlechov (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Těšnovice, Lubná – Loukov (15.30). Kroměříž III. třída: Rusava – Rymice, Rajnochovice – Martinice, Rataje – Litenčice, Zborovice B – Bezměrov, Roštín – Lutopecny, Záříčí - Žalkovice B (15. 30). Okresní přebor Uherské Hradiště: O. N. Ves – Bílovice, Hluk B - Slavkov (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Košíky – Jankovice, Drslavice B - Popovice (15.30). Okresní přebor Vsetín: Krhová – Střítež, Hošťálková - Lhotka n.B, Bynina – Jarcová, Dolní Bečva – Val.Bystřice (15.30). Vsetín III. třída: Choryně B – Val. Senice (15.30). Okresní přebor Zlín: Mladcová B - SK Zlín (15). Zlín III. třída: Lukov – Neubuz, Horní Lhota - Lutonina (15.30).
Zlín IV. třída: Kudlov - Lužkovice B, Fryšták B – Trnava, Hvozdná - Veselá B (15.30).

PLAVÁNÍ
Plavecká šestihodinovka Sri Chinmoy Zlín – 2. ročník (10-16, závod štafet).

Neděle 1. dubna

HOKEJBAL
Malenovická liga: Tečovice – Loozers (13).

FOTBAL
MSFL: Valašské Meziříčí – Hodonín (10.15). Divize: Strání – Bzenec (15.30), Brumov - Frýdlant n.O. (10.15). Krajský přebor: Štítná n. Vl. – Luhačovice (15.30). I. A třída: V. Otrokovice B – Žalkovice (10.15), Val. Meziříčí B – Kateřinice, Val. Klobouky – Nevšová, Nedašov – Vigantice, Fryšták – Nedachlebice, Nivnice – Skaštice, Buchlovice - Dolní Němčí (15.30). I. B třída: Újezdec - Šumice (14), Hovězí – Semetín, Franc. Lhota - Val. Polanka, Lidečko - Horní Lideč, Lhota u Vsetína – Zašová, Ratiboř – Prlov, Veselá – Sehradice, Kostelec u Hol – Mladcová, Slavkov pH – Příluky, Lužkovice - Slavičín B, Malenovice – Lípa, 1.FC Slovácko B – Drslavice, Morkovice B – Kunovice, Tlumačov – Ludkovice, Havřice – Nedakonice, Březolupy - Zborovice (15.30),
Okresní přebor Kroměříž: Holešov B - Záhlinice (10.15), Počenice - Kvasice B, Mrlínek – Zdounky, Chvalčov - Chropyně B, Komárno - Skaštice B (15.30). Kroměříž III. třída: Roštění – Ludslavice, Tučapy – Břest, Zahnašovice – Prusinovice, Hlinsko p. H. – Pravčice, Míškovice – Žeranovice, Dřínov – Šelešovice, Kyselovice – Střílky, Zlobice – Bařice (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Bánov – Březová, Kněžpole - Uh. Ostroh, Prakšice – Vlčnov, Topolná - Nezdenice (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Mařatice – Podolí (10.15), Přečkovice – Záhorovice (14.30), St. Hrozenkov - Orel Uh. Brod, Suchá Loz - Pitín (15), Sušice – Babice, Vážany – Jalubí, Traplice – Huštěnovice, Stříbrnice – Kostelany, Mistřice – Částkov, Dolní Němčí B - Uh. Ostroh B, Hradčovice - Ostr. Lhota, Horní Němčí - Boršice u Blatnice, Komňa – Korytná, Rudice - Strání B, Žítková - Bystřice p. L. (15.30). Okresní přebor Vsetín: Zubří – Poličná, FC VKK B - Horní Bečva, Huslenky – Choryně (15.30). Vsetín III. třída: Halenkov B – Růžďka, Kladeruby – Střelná, Nový Hrozenkov – Ústí, Leskovec - Val.Polanka B (Lužná), Branky – Jablůnka. (15.30). Okresní přebor Zlín: Štípa – Rokytnice, Újezd - Dolní Lhota, Poteč - Luhačovice B, Mysločovice – Návojná, Bylnice - Nedašova Lhota, Pozlovice – Kostelec (15.30). Zlín III. třída: Slušovice B – Pohořelice, Napajedla B - Jasenná (10.15), Bohuslavice n/Vl. - Vysoké Pole (14), Spytihněv – Březová, Doubravy – Žlutava, Halenkovice – Kašava, Tečovice B – Lhota, Vizovice – Březůvky, Rudimov – Drnovice, Biskupice - Nedašov B, Slopné - Štítná n/Vl. B, Bratřejov - Velký Ořechov, Loučka - Šanov (15.30). Zlín IV. třída: Tichov - Hřivínův Újezd (10.15), Lipová - Vlachovice B, Smolina – Mirošov (14), Komárov - Louky B, Jaroslavice B – Racková, Provodov B – Všemina, Zádveřice - Petrůvka (15.30). Divize žen: FC Vsetín – Kotvrdovice (15.30).

PLAVÁNÍ
Plavecká šestihodinovka Sri Chinmoy Zlín – 2. ročník (9-15, závod jednotlivců).