Snails – Joudrs Praha 1:18

Boje na hřišti Arrows Ostrava odstartovaly Kunovjanky utkáním s Joudrs Praha. Soupeř utkání rozhodl už v první směně, kdy zaznamenal deset doběhů. A když ve druhé přidaly Pražanky dalších osm bodů, zápas byl pro rozdíl předčasně ukončen.

Snails – Arrows Ostrava 3:2

Ostravanky se na jejich domácí půdě rozkoukaly rychleji a v úvodní směně otevřely skóre. Průběžný stav 0:1 vydržel až do páté směny. Kunovjanky nejprve otočily na 2:1, soupeřky ale v dohrávce srovnaly krok. V závěrečné šesté směně se štěstí usmálo na šnečice, které přidaly rozhodující třetí bod a v poli těsný náskok ubránili.

Snails – Olympia Blansko 5:6

V první a čtvrté směně softbalistky Kunovic získaly po dvou bodech a zdálo se, že neohroženě kráčí za postupem do bodů o medaile. Jenže v páté směně se Blansko rozpálilo, třemi body snížilo a v šesté si dalším doběhem vynutilo prodloužení. V tiebreaku přidalo další dva body, zatímco Kunovjanky jen jeden a slavilo postup do semifinále.

Snails – Cats Brno 5:1

Ze zklamání se mladé Kunovjanky dokázaly otřepat a v souboji o 5. místo díky velmi dobrému výkonu v obraně i na pálce jasně přehrály Cats Brno.