Navrch přidal druhé místo ve třídě A a také famózní 12. příčku v absolutním pořadí.

„A to jsme mohli být ještě rychlejší. Na autě ale zlobil samosvorný diferenciál, takže byl celkem problém jej udržet na cestě,“ konstatoval Sedláček, který příbramskou rally vyhrál vlastně na požádání. „To auto mělo špatné výsledky, tak nás požádali, jestli bychom s ním nejeli,“ vysvětluje kuriózní situaci Sedláček, který letos jinak soutěží se Škodou Fabia ve třídě A5.

V Příbrami nakonec ve třídě A7 zvítězil s obrovským náskokem takřka třinácti minut, v „áčkách“ nestačil pouze na Petáka, který jel ale s mnohem silnějším vozem Super 16.

Dalším závodem bude pro Sedláčka (opět společně s Marušákem) Valašská Rally, která startuje v pátek 19. října.