UHERSKÝ BROD - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

V prvních dvou třetinách měli mírně navrch domácí, kteří vedli už 3:1. „Ve třetí části jsme se ale zvedli a dokázali jsme vyrovnat,“ uvedl trenér Uh. Hradiště Petr Sakrajda. Nejprve tečí Staškovy střely snížil aktivní Karpíšek a v 54. minutě vyrovnal svou druhou brankou v utkání Václav Kartusek.
Pak měli výhodu přesilové hry Broďané, ale nevyužili ji a vzápětí přišla řada i na hosty. Pro ty ale početní výhoda dopadla ještě hůře. V čase 59:10 jim totiž ujel nejlepší hráč domácích Šiller a povedeným blafákem zápas prakticky rozhodl. Hosté se pak snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale místo toho inkasovali ještě jeden gól.

„Bylo to vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo proměňování šancí a výkony brankářů. Kupka sice nechytal špatně, ale Karel (Málek – pozn. aut.) pochytal přeci jen víc šancí,“ zhodnotil férově hrané derby domácí kouč Zbyněk Kůdela. „Udělali jsme obrovskou chybu v obraně a draze jsme za ni zaplatili,“ litoval po utkání Kůdelův protějšek Petr Sakrajda. „Těšit nás teď může snad jen to, že jsme oproti předchozím utkáním podali mnohem lepší výkon.“ I podle brodského trenéra Kůdely se bylo na co dívat. „Utkání mělo výbornou atmosféru, bylo to klasické derby se vším všudy.“

Branky: 8. a 60. Šiller, 24. Suhrada, 39. Boog, 60. Machuta - 33. a 54. V. Kartusek, 52. Karpíšek. Vyloučení: 11:9, využití 1:2, v oslabení 1:0. Diváci: 580. Uh. Brod: Málek - Machuta, Přikryl, Surý, Uhříček, Masař, Baďura - Boog, Suhrada, Tkadlčík - L. Obadal, Šiller, Provazník - Kojecký, Hasoň, Janeba. Trenér: Z. Kůdela. Uh. Hradiště: Kupka – Horsák, Lorenc, Krystýnek, T. Kartusek, Stašek, Miko – V. Kartusek, Kotačka, Šebestů – Novotný (21. Barák), Boháč, Schuster – Karpíšek, Andrýsek, Oslzla. Trenér: P. Sakrajda.

Další výsledky 7. kola: Plumlov - Bulldogs Brno 5:5, Moravské Budějovice - Velká Bíteš 9:3, Nedvědice - Čechočovice 1:6. Břeclav a Blansko B měly volno.