Duel v Kopřivnici se pro hosty od začátku nevyvíjel příznivě. Domácí si v 15. minutě vypracovali tříbrankový náskok. Teprve o minutu později Hluk poprvé skóroval.

Pavel Krchňáček dal v přesilovce gól na 3:1. Ovšem v dalším průběhu zápasu se znovu prosazoval hlavně kopřivnický tým. Severomoravané vedli 4:1, 6:2, 10:3, 12:5 a 15:6. Šestnáct sekund před koncem Pavel Krchňáček upravil stav na konečný výsledek 15:7.

,,Byl to zvláštní zápas, který se mi těžko hodnotí. Bohužel se v něm projevilo, že máme nejhorší obranu v Národní lize. Domácí hráli velmi dobře a bez problémů trestali chyby v naší defenzívě. V utkání jsme sice dali sedm branek. Domácí jich ale vstřelili o osm víc. Proto jsme v Kopřivnici utrpěli debakl,“ konstatoval po střetnutí zklamaný hrající kouč Hluk David Vlachopulos.

Další florbalová partie Hlučany čeká v neděli 5. prosince, kdy ve své domácí sportovní hale v Boršické ulici změří síly s celkem 1. MVIL Ostrava. Souboj s jedenáctým mužstvem tabulky začíná v 18 hodin.

FBC VIKINGS KOPŘIVNICE – SPARTAK HLUK 15:7 (5:2, 6:3, 4:2)

Branky Hluku: Pavel Krchňáček 4, Cileček, Bartoš, Kundrata.

Hluk: Tichopádek – Vlachopulos, Rochovanský, Štěrba, Kundrata, Petlan, Kelíšek, Bartoš, Pavel Krchňáček, Šimíček, Martin Krchňáček, Váňa, Cileček.