Domácí v utkání ale už po dvaasedmdesáti sekundách po spolupráci bratrů Krchňáčků vedli 1:0. Branku vstřelil Martin Krchňaček. Jihomoravané hned záhy ve 4. minutě Jedličkou srovnali stav na 1:1. Vyrovnané skóre vydrželo do 16. minuty, kdy se o druhou hostující trefu postaral Líznar.

V této pasáži střetnutí Hlučané určitě netušili, co je v dalších osmnácti minutách čeká. Jejich defenzíva se totiž úplně rozpadla a ve čtyřiatřicáté minutě svítil na ukazateli skóre stav 1:10. Naštěstí ve zbytku duelu se brankostroj aligátorů zastavil a ve třetí třetině mužstvo z Uherskohradišťska odvrátilo ještě větší debakl. Dvě branky Cilečka a gól Kundraty daly výsledku konečnou podobu na 4:10.

,,Byl to náš nejhorší výkon v letošní sezoně,“ přiznal domácí kouč David Vlachopulos.

florbalová Národní liga, Hluk-Aligators Kloboukyflorbalová Národní liga, Hluk-Aligators KloboukyZdroj: Jan Žandovský

,,Hosté čtyřicet minut hráli velmi dobře. Přehrávali nás rychlostí a kombinací. My jsme byli nekoncentrovaní v obraně a Klobouky trestaly naše chyby. Potěšila mě alespoň třetí třetina. Hlavně skutečnost, že mužstvo zápas nezabalilo a porážku jsme zmírnili,“ uvedl ještě Vlachopulos.

V tabulce Hluk klesl na sedmé místo.

Reputaci si Hlučané určitě budou chtít napravit už tento víkend, kdy v neděli 28. listopadu nastoupí na ploše Kopřivnice. Zápas začíná v 17 hodin.

SPARTAK HLUK – ALIGATORS KLOBOUKY 4:10 (1:5, 0:5, 3:0)

Branky Hluku: Cileček 2, Martin Krchňáček, Kundrata.

Hluk: Podškubka, Kolečkář – Rochovanský, Duda, Petlan, Bartoš, Pavel Krchňáček, Šimíček, Štěrba, Jílek, Martin Krchňaček, Váňa, Kundrata, Cileček.