Třetí místo pak obsadili florbalisté z Nivnice, kteří díky lepšímu vzájemnému zápasu uhájili bronzovou příčku před kunovskými orly. Zklamáním je pak 5. místo domácích orlů, kteří se prezentovali nemasnými výkony. Poslední skončil tým složený z ryze „amatérských“ hráčů hrající pod názvem A.F.K. Slovácko.

Putovní pohár tedy putuje do Hluku. „Jsme rádi, že jsme se mohli Hello Cupu zúčastnit. Organizátorům z brodského Orla patří velký dík. Vždy sem rádi jezdíme, je to výborná příprava na sezonu,“ poznamenal kapitán hluckého výběru Igor Dostál.

Na jeho slova navázal sekretář pořádacího oddílu Petr Gabriel. „Už teď se těšíme na další ročník, na který připravujeme dílčí úpravy hracího systému. Jsem rád, že se florbal dá hrát v letních měsících také venku, což nám umožňuje náš ojedinělý povrch složený z polypropylenových kazet. Výborné je také umělé osvětlení hřiště, takže se zápasy nemusí hrát v horkém počasí, ale v chládku pátečních večerů.

Konečné pořadí: 1. FBK Spartak Hluk 24 bodů, 2. Orel Uherské Hradiště 21, 3. FbC Orel Nivnice 13, 4. FBK Kunovští Orli 13, 5. FbC Orel Uherský Brod 11, A. F. K. Slovácko 3.

(pg, ms)