PROSTĚJOV B - UHERSKÉ HRADIŠTĚ 30:14 (14:6)

Na palubovku vedoucího celku soutěže zajížděli házenkáři Slovácké povzbuzeni cennou výhrou nad celkem Napajedel, nebylo jim to však nic platné. Favoritem utkání byli domácí, kteří bez jediné prohry kráčejí k postupu do vyšší soutěže.

Ze začátku byl však zápas vyrovnaný, když na hřišti kralovaly obrany obou mužstev. Ještě ve 20. minutě svítil na ukazateli stav 6:4. Poté si ale domácí vzali oddechový čas a utkání nabralo zcela jiný směr. Prostějovští začali prokazovat své zkušenosti a do poločasu získali osmibrankové vedení. Po změně stran už Hradišťané neměli sílu s výsledkem cokoliv udělat, a tak se vedení domácích postupně zvětšovalo až na konečných 30:14.

Uh. Hradiště: Šimůnek - Mikuš 5, D. Habarta 3, Babáček 3, Čechmánek 1, Svoboda 1, Prokop 1, J. Habarta, Růžička, Hospodářský, Nikl. Trenér: M. Bellovič.

K dalšímu utkání nastoupí házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště v sobotu 26. dubna, kdy od 15 hodin hostí Kostelec na Hané B.