KUNOVICE - BOHUNICE 32:22 (14:10)

Kunovjanky v minulém týdnu podlehly otrokovické Jiskře a vypadly tak z Českého poháru. Zápas s Bohunicemi tak braly jako rehabilitaci za tuto porážku.
Domácí hráčky od začátku diktovaly tempo hry a soupeřky ze začátku jen bezmocně sledovaly, jak narůstá skóre. Zhruba v polovině prvního poločasu byl stav 7:1. Pak se sice házenkářky SHK začaly dopouštět chyb, čehož Brňanky využily ke zkorigování skóre, o nějakém obratu však nemohla být ani řeč.

„I po změn stran se holkám dařila obran 2–4, kterou pilují na tréninku. A když se k tomu přidalo i solidní zakončení, narostl jejich náskok až na deset bodů,“ nechala se slyšet vedoucí mužstva Renata Burďáková. Právě její dcera si v utkání odbyla úspěšný návrat na palubovku, když po operaci kolena byla rok a půl mimo hru.

Střelecky se nejvíc dařilo Sklenářové se Štěrbovou, do střelecké listiny se však až na Kosinkovou zapsaly všechny hráčky! Kunovjankám se dařil především postupný útok, kterým dokázaly rozebrat obranu Bohunic.

Kunovice: Müllerová, Zemánková – Sklenářová 7, Štěrbová 6, Hrabalová 4, Hájková 4, Hastíková 3, Burďáková 2, Horáková 2, Pavlíčková K. 2, Nožičková 1, Křeháčková 1, Kosinková.