Informaci přinesly webové stránky celku z Uherského Hradiště.

„Mohu potvrdit dohodu se Spartou na přestupu Lukáše do letenského klubu. Nejsme sice teď v situaci, kdy si můžeme dovolit pouštět hráče, ale v tomto případě byla nabídka Sparty na futsalové poměry velmi nadstandardní jak pro náš klub, tak i pro samotného hráče, tak jsme Lukáše uvolnili" vysvětluje sportovní ředitel Bazooka CF Dušan Rokyta.

Křivánek byl velkou oporou moravského týmu v boji o postup do nejvyšší soutěže. Svými výkony v maskáčovém trikotu si řekl o pozornost soupeřů, reprezentačních trenérů, ale také o věhlasnějších tuzemských futsalových klubů, které se střídaly s nabídkami získat levonohého borce. Milhaus, jak se hráči přezdívá, se upsal až Spartě.

„Trenér týmu po mě chtěl leváka, tak jsem musel řešit dalšího reprezentanta, jednoho z největších talentů, co běhá po českých palubovkách. Lukáš bude k dispozici už v pondělním utkání proti Helasu Brno. Touto cestou bych chtěl poděkovat majiteli Bazooky panu Moricovi za rychlé a vstřícné jednání,“ prohlásil předseda klubu Ago Simitči.

Křivánek v letošním ročníku Varta ligy odehrál za Bazooku třináct zápasů, ve kterých si připsal šest branek a třináct asistencí. „Lukáši děkujeme za všechno, co pro náš klub vykonal. Bylo nám velkou ctí s ním pracovat. V další kariéře mu přejeme hodně štěstí. Ať se mu v jeho novém působišti moc daří,“ vzkázal Rokyta.