Do bojů o prvenství ale bude chtít promluvit i letos dobře hrající Banda a určitě tradiční účastník medailových umístění Terasa Bar. Není vyloučeno, že ale překvapí někdo z ostatních týmů.

Ve druhé polovině tabulky se bojovalo o 9. místo. O to se nakonec utkají v posledním zápase sezony Labužníci a Trabzon, kteří si tento souboj zopakují z uplynulého víkendu, kdy se po boji nakonec radoval tým Labužníků 2:1. Až o 11. místo budou v souboji s Elitní formací bojovat loňští finalisté, tým Alko Samců.

Finálový den začíná v hale hradišťského gymnázia v 11.45 hodin, finále je na programu v 17.15 hodin.

VÝSLEDKY

Skupina o 1.-8. místo: AVE Bar Bar – Knights VnM 3:2 (Svízela, Filipský, Ohnutek – Podrazil, Janík), FC M.D. – FC Banda 4:0 (Janečka 2, Šipka 2), AVE Bar Bar – FC Efekt 1:4 (Ohnutek – Joch, Vlk, Krchňáček, Ježek), Knights VnM – Partyzan Radějov 2:1 (Podrazil, Janík – Paška), FC M.D. – Terasa Bar 3:0 (Janečka 2, Zapletal), FC Banda – Caramba 5:2 (Šebák 2, Bilavčík, Vitásek, Brhel – Jos. Smítal 2), FC Efekt – Partyzan Radějov 7:2 (Vlk 2, Joch 2, Martiš 3 – Matyáš, Můčka), Terasa Bar – Caramba 4:1 (Ryška, Sedlář, Hána, Soviš – P. Blažek).

1. FC M.D. 11 9 1 1 40:14 28
2. AVE Bar Bar 11 9 0 2 57:25 27
3. FC Banda 11 8 0 3 56:28 24
4. FC Efekt 11 7 1 3 1:32 22
5. Terasa Bar 11 7 0 4 4:31 21
6. Knights VnM 11 5 3 3 43:31 18
7. Partyzan Radějov 11 5 0 6 6:40 15
8. Caramba 11 4 2 5 10:31 14

Skupina o 9.-16. místo: ALKO Samci – 4Fun_Team nehráno, týmy se nedostavily, Trabzon – Labužníci 1:2 (nehl. – T. Beránek, Horák), ALKO Samci – Elitní formace 0:5 kontumačně, 4Fun_Team – Patriots 0:5 kontumačně, Labužníci – Ajax Mistřice 3:4 (Moravčík 2, Horák – Huňka 4), Elitní formace – Patriots 5:4 (Lewandovski 3, Grebeň – Janovský, Abrhám, Brigula, Šimovec),

9. FC Labužníci 11 6 0 5 56:51 18
10. Trabzon 11 6 0 5 36:29 18
11. Elitní formace 11 5 0 6 38:50 15
12. ALKO Samci 10 4 1 5 36:42 13
13. 4FUN Team 10 3 0 7 33:53 9
14. Ajax Mistřice 11 3 0 8 22:47 9
15. FC Patriots 11 1 0 10 29:60 3
16. Bálešáci 11 1 0 10 15:58 3

NEJLEPŠÍ STŘELCI

22 – Šipka (FC M.D.), 20 – Jaroněk (Labužníci), 17 – Janík (Knights), 15 – F. Šebák (Banda), 13 – Joch (Efekt), 12 – T. Beránek (Labužníci).