Aktéři turnaje byli rozděleni do tří skupin a nejlepší postupovali „pavoukem “ až do semifinálových bojů. Od Tomáše Húska přijali pozvání Marie Retková, oblíbená televizní hlasatelka i ligová basketbalistka a hokejový mág i mistr světa Pavel Richter, ale i šéf 1. FC Slovácko Petr Pojezný.

Mezihrou v areálu kurtů byla na programu dne ochutnávka z široké palety vín, grilovaná kýta od mistra Marka (Bára) Pjajčíka, škvarková pomazánka a jiné dobroty z domácí kuchyně.

Na kurtech si semifinále zahráli Petr Pojezný s Ivou Dědkovou proti manželům Richterovým.

Na kurtech v Chylicích se uskutečnil již šestý ročník turnaje ve smíšeném deblu. Hrálo se o putovní pohár bzeneckého vinařství sv. Florian.Na kurtech v Chylicích se uskutečnil již šestý ročník turnaje ve smíšeném deblu. Hrálo se o putovní pohár bzeneckého vinařství sv. Florian.Zdroj: František Tureček

Pražáci udolali domácí dvojici, ale stálo je to hodně sil, které jim pak ve finále chyběly.

Výborný manželský pár Čihákových tentokrát podlehl pozdějším šampionům turnaje. Ex-hokejista Petr Bílek a Marie Kolářová zvedli putovní pohár nad hlavu zcela po právu, nenašel se přemožitel jejich brilantní hry!

Pavlovi a Marušce Richterovým připadlo, už po několikáté, druhé místo.

Co písnout závěrem, všem účastněným dík, Tomovi a Petře Húskovým poděkování za zabezpečení turnaje, vítězům sláva, a za rok nashle.

Foto: František Tureček