FLORBAL

I. liga juniorek divize IV – 9. a 10. kolo: FbC Psycho Brno-ZŠ Horní – 1. AC Uherský Brod 2:8, TJ MEZ Vsetín – 1. SC Vítkovice 1:6, Remedicum Ostrava – FBS Olomouc 5:2, Brno Židenice – Aligators Šitbořice Těšany 0:1, 1. SC Vítkovice – Lipník 4:1, Aligators Šitbořice Těšany – Psycho Brno-ZŠ Horní 5:7, FBS Olomouc – TJ MEZ Vsetín 6:6, 1. AC Uherský Brod – Brno Židenice 6:3, Lipník – Remedicum Ostrava 1:3.

1. 1. SC Vítkovice 8 7 1 0 22
2. Remedicum Ostrava 8 7 0 1 21
3. Lipník 10 5 1 4 16
4. Psycho Brno-ZŠ Horní 12 5 1 6 16
5. Šitbořice Těšany 8 5 0 3 15
6. TJ MEZ Vsetín 12 3 4 5 13
7. 1. AC Uhe. Brod 8 4 0 4 12
8. FBS Olomouc 12 2 2 8 8
9. Brno Židenice 12 1 3 8 6

II. liga dorostenců divize VI B – 4. kolo: SFK Kozel Počenice – FbC Holešov 1:7, FbK Sokol Val. Klobouky – TJ MEZ Vsetín 4:1, SFK Kozel Počenice – FBC Orel Kelč 1:6, FbC Holešov – TJ MEZ Vsetín 7:5, FBC Orel Kelč – FbK Sokol Val. Klobouky 0:9.

1. Val. Klobouky 8 6 0 2 38:16 18
2. Otrokovice 6 4 1 1 26:19 13
3. FbC Holešov 6 3 2 1 30:22 11
4. TJ MEZ Vsetín 6 3 0 3 31:20 9
5. FBC Orel Kelč 6 1 1 4 16:37 4
6. Kozel Počenice 8 0 2 6 17:44 2

Liga dorostenek divize VI – 3. kolo: DDM TJ Znojmo – ŠSK ZŠ Hroznová Lhota 1:4, TJ Sokol Brno Židenice – SK Snipers Slavičín 0:5, DDM TJ Znojmo – SK Snipers Slavičín 0:10, ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – TJ Sokol Brno Židenice 2:1.

1. Snipers Slavičín 6 5 0 1 30:4 15
2. Hroznová Lhota 6 5 0 1 17:6 15
3. Šitbořice Těšany 4 3 0 1 23:3 9
4. Brno Židenice 6 1 0 5 3:20 3
5. DDM TJ Znojmo 6 0 0 6 2:42 0

FOTBAL

I. dorostenecká liga – STARŠÍ, 17. kolo: Č. Budějovice – Bohemians 1905 1:0 (0:0), Vacek. Slavia – Plzeň 0:3 (0:3), Most – Ostrava 2:1 (0:0), Sparta – Olomouc 4:0 (2:0), ČK: Habusta (O). Opava – Hlučín 1:4 (0:2), Brno – Zlín 4:1 (3:0), Slovácko – Pardubice 3:1 (1:1), Kovář 3 – Pražák. Teplice – Hradec Králové 5:0 (4:0), Ml. Boleslav – Jihlava 0:0.

1. Olomouc 16 13 1 2 61:20 40
2. Plzeň 17 12 1 4 52:26 37
3. Slovácko 17 10 3 4 45:23 33
4. Sparta 17 8 7 2 35:19 31
5. Hr. Králové 17 10 1 6 30:30 31
6. Č. Budějovice 17 7 7 3 28:21 28
7. Ml. Boleslav 17 7 6 4 36:24 27
8. Ostrava 17 7 5 5 36:27 26
9. Zbrojovka 17 7 3 7 38:34 24
10. Slavia 17 7 3 7 29:30 24
11. Hlučín 17 7 3 7 34:38 24
12. Jihlava 17 6 1 10 39:41 19
13. Most 16 5 2 9 24:44 17
14. Bohemians 17 4 3 10 25:38 15
15. Opava 17 4 3 10 22:49 15
16. Zlín 17 2 7 8 15:41 13
17. Teplice 18 3 3 12 25:47 12
18. Pardubice 18 3 3 12 23:45 12

HÁZENÁ

I. liga st. dorostenců – 8. kolo: Náchod – Dukla 23:28, Bohunice – Zubří 23:38, Kopřivnice – Talent Plzeň 20:23, Zlín – Karviná 18:35, N.Veselí – Jičín 21:29, Ostrava – Frýdek-Místek 26:26.

1. Dukla 8 7 1 0 272:189 15
2. Zubří 8 7 0 1 267:185 14
3. Kopřivnice 8 6 0 2 226:180 12
4. Jičín 8 6 0 2 223:191 12
5. Talent Plzeň 8 6 0 2 218:188 12
6. Karviná 8 5 0 3 242:194 10
7. Frýdek-Místek 8 2 2 4 215:219 6
8. Zlín 8 3 0 5 212:243 6
9. Náchod 8 1 1 6 187:228 3
10. Ostrava 8 1 1 6 177:239 3
11. Bohunice 8 1 0 7 175:287 2
12. N.Veselí 8 0 1 7 176:247 1

II. liga st. dorostenců – sk. Morava, 8. kolo: Olomouc – Polanka 27:27, Prostějov – Vsetín 37:30, Litovel – Rožnov p/R 23:30, V. Bystřice – Maloměřice 32:26, Hranice – Přerov 43:17.

1. Polanka 8 6 1 1 255:151 13
2. Hranice 7 6 0 1 260:175 12
3. Olomouc 8 5 1 2 215:200 11
4. Rožnov p/R 7 5 0 2 215:180 10
5. V. Bystřice 7 5 0 2 219:185 10
6. Maloměřice 8 4 0 4 224:197 8
7. Prostějov 7 3 0 4 198:195 6
8. Vsetín 7 2 0 5 188:215 4
9. Litovel 7 1 0 6 176:215 2
10. Přerov 7 1 0 6 129:224 2
11. SK Kuřim 7 1 0 6 105:247 2

I. liga ml. dorostenců – 8. kolo: Náchod – Dukla 29:35, Kopřivnice – Talent Plzeň 39:30, Strakonice – Zubří 26:32, N.Veselí – Jičín 34:26, Ostrava – Frýdek-Místek 41:24, Lovosice – Karviná 21:32.

1. Kopřivnice 8 8 0 0 283:205 16
2. Karviná 8 6 1 1 256:191 13
3. Talent Plzeň 8 6 1 1 284:222 13
4. N.Veselí 8 5 0 3 244:226 10
5. Dukla 8 5 0 3 249:242 10
6. Ostrava 8 4 1 3 258:238 9
7. Zubří 8 3 1 4 220:241 7
8. Lovosice 8 3 0 5 225:233 6
9. Jičín 8 3 0 5 216:244 6
10. Náchod 8 2 0 6 208:276 4
11. Strakonice 8 1 0 7 181:239 2
12. Frýdek-Místek 8 0 0 8 193:260 0

II. liga ml. dorostenců – 8. kolo: STM Olomouc – DTJ Polanka 22:19, Velké Meziříčí – Rožnov 30:37, V. Bystřice – Maloměřice 27:28, Napajedla – Brno 18:41, Prostějov – Sokol Telnice 51:29, Zlín – HK Ivančice 40:30.

1. Rožnov 8 7 0 1 308:212 14
2. Prostějov 8 7 0 1 283:249 14
3. HK Ivančice 8 6 1 1 285:231 13
4. Brno 8 6 0 2 277:222 12
5. Velké Meziříčí 8 5 0 3 244:198 10
6. Zlín 8 5 0 3 242:214 10
7. DTJ Polanka 8 3 1 4 234:204 7
8. Sokol Telnice 8 3 0 5 248:280 6
9. STM Olomouc 8 2 0 6 209:243 4
10. Maloměřice 8 1 0 7 206:280 2
11. Napajedla 8 1 0 7 169:270 2
12. V. Bystřice 8 1 0 7 182:284 2

I. liga dorostenek – 9. kolo: Zlín – Olomouc 24:20, Tatran Bohunice-Bánov – SVŠ Plzeň 27:18, S.Vršovice – Slavia 16:29, HC Plzeň – Písek 25:23.

1. Zlín 9 9 0 0 250:186 18
2. Olomouc 7 5 0 2 187:165 10
3. Poruba 7 4 1 2 174:182 9
4. Písek 8 4 0 4 197:187 8
5. Slavia 7 3 1 3 178:164 7
6. SVŠ Plzeň 8 3 0 5 173:184 6
7. H. Brod 7 2 1 4 191:196 5
8. S. Vršovice 8 2 1 5 207:241 5
9. HC Plzeň 7 2 0 5 163:188 4
10. Bohunice-Bánov 8 2 0 6 174:201 4

I. liga ml. dorostenek – sk. Morava, 9. kolo: J.Hradec dor – HK Hodonín 34:14, Zlín – Olomouc 24:29, Poruba – V. Meziříčí 37:33, Kunovice – Veselí n.M. nehl., Bohunice – Karviná nehl.

1. Olomouc 9 9 0 0 368:162 18
2. Zlín 8 7 0 1 199:155 14
3. Veselí n. M. 8 6 0 2 250:184 12
4. V. Meziříčí 8 5 0 3 264:230 10
5. Otrokovice 8 4 1 3 217:215 9
6. J. Hradec dor 8 3 0 5 194:208 6
7. Poruba 8 3 0 5 211:229 6
8. HK Hodonín 8 3 0 5 183:250 6
9. Karviná 7 1 1 5 104:182 3
10. Bohunice 7 1 0 6 141:214 2
11. Kunovice 7 0 0 7 99:201 0

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga juniorů 1. část: 17. kolo: Vítkovice – Zlín 2:5. 18. kolo: Zlín – Znojmo 4:3

1. Litvínov 18 12 2 1 370:29 41
2. Kometa Brno 18 12 2 1 3 80:51 41
3. Jihlava 18 9 3 3 3 56:42 36
4. Chomutov 17 9 4 0 4 51:39 35
5. HC PSG Zlín 18 10 1 2 5 62:44 34
6. Sparta Praha 18 8 3 2 5 65:56 32
7. Vítkovice 18 10 0 1 7 76:49 31
8. Oceláři Třinec 18 8 2 1 7 57:52 29
9. Pardubice 18 5 5 2 6 61:58 27
10. České Budějovice 18 6 2 3 7 48:53 25
11. Plzeň 18 5 3 3 7 52:64 24
12. Karlovy Vary 18 6 3 0 9 38:50 24
13. Olomouc 18 7 0 1 10 51:59 22
14. Kladno 18 7 0 1 10 57:66 22
15. Slavia Praha 18 4 2 4 8 45:57 20
16. Liberec17 5 0 2 10 43:63 17
17. Mladá Boleslav 16 3 0 6 7 28:37 15
18. Znojmo 18 1 1 0 16 40:111 5

Extraliga staršího dorostu sk. Východ 1. část: 20. kolo: Jihlava – Zlín 1:3, Kometa Brno – Vsetín 2:3 sn. 21. kolo: Havířov – Zlín 2:3, Vsetín – Vítkovice 1:2.

1. Vítkovice 21 20 0 0 1 94:45 60
2. Třinec 20 10 3 1 6 84:66 37
3. Kometa Brno 21 11 1 2 7 82:64 37
4. HC PSG Zlín 21 11 1 0 9 77:66 35
5. Olomouc 20 9 1 1 9 74:80 30
6. VHK Vsetín 21 6 1 2 12 71:91 22
7. Havířov 21 5 1 0 15 50:88 17
8. Jihlava 21 2 1 3 15 60:92 11

Extraliga mladšího dorostu sk. Východ – 13. kolo: Poruba – Brno 3:5, Havířov – Opava 6:4, PSG Zlín – Přerov 13:0, Třinec – Vítkovice 2:9, VHK Vsetín – Olomouc 3:5. 14. kolo: Brno – VHK Vsetín 6:3, Olomouc – Třinec 1:2, PSG Zlín – Vítkovice 2:3 sn, Přerov – Havířov 2:5, Opava – Porubam 3:2 sn. 15. kolo: Opava – Brno 4:5, Poruba – Přerov 2:0, Havířov – Vítkovice 7:9, PSG Zlín – Olomouc 3:4 sn, Třinec – VHK Vsetín 15:2.

1. Vítkovice 15 12 2 0 0 1 108:40 40
2. Třinec 15 13 0 0 0 2 123:39 39
3. Brno 15 9 0 0 0 6 62:48 27
4. Olomouc 15 8 1 0 0 6 69:51 26
5. PSG Zlín 15 8 0 0 2 5 62:46 26
6. Havířov 15 7 0 0 0 8 77:68 21
7. Poruba 15 6 0 0 1 8 50:68 19
8. VHK Vsetín 15 6 0 0 1 8 62:84 19
9. Opava 15 1 1 0 0 13 38:104 5
10. Přerov 15 1 0 0 0 14 24:127 3

Liga mladšího dorostu sk. Východ – 13. kolo: Orlová – Znojemští orli 5:7, Karviná – Frýdek Místek 6:1, Prostějov – Břeclav 4:1, Nový Jičín – Černí vlci 5:6, Uherské Hradiště – Olomouc B 7:5, Hodonín – Šumperk 9:5. 14. kolo: Znojemští orli – SHK Hodonín 5:12, Šumperk – Uherské Hradiště 3:6, Olomouc B – Nový Jičín 2:4, Černí vlci – Prostějov 6:3, Břeclav – Karviná 1:2, Frýdek Místek – Orlová 2:9.

1. Hodonín 14 13 0 1 0 0 102:34 27
2. Nový Jičín 14 9 0 1 0 4 82:53 19
3. Uherské Hradiště 14 9 0 1 0 4 74:46 19
4. Karviná 14 7 0 3 0 4 69:46 17
5. Znojemští orli 14 8 0 0 0 6 70:61 16
6. Prostějov 14 8 0 0 0 6 50:42 16
7. Orlová 14 6 0 2 0 6 52:68 14
8. Šumperk 14 5 0 2 0 7 62:66 12
9. Olomouc B 14 4 0 2 0 8 40:55 10
10. Černí vlci 14 4 0 1 0 9 49:74 9
11. Frýdek Místek 14 2 0 1 0 11 40:79 5
12. Břeclav 14 2 0 0 0 12 33:99 4