VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fakta a výsledky

Zlín - Přinášíme vám aktuální výsledkový servis sportovních akcí konané uplynulý víkend v regionu a okolí.

21.2.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

BASKETBAL

I. liga mužů – 22. kolo: Sokol pražský – Proton Zlín 90:71, Mladá Boleslav – Hradec Králové 76:100, Benešov – Trutnov 92:75, BA Sparta – Kladno 73:56, Vyšehrad – Litoměřice 100:63, Opava B – Prostějov B 79:55.

1. Jind. Hradec 21 20 1 1863:1370 41
2. BA Sparta 22 18 4 1838:1618 40
3. Opava B 22 16 6 1755:1530 38
4. Proton Zlín 22 15 7 1728:1722 37
5. Sokol pražský 22 14 8 1671:1535 36
6. Hradec Králové 22 14 8 1857:1706 36
7. Vyšehrad 22 10 12 1608:1626 32
8. Liberec 21 10 11 1552:1558 31
9. Trutnov 22 9 13 1683:1696 31
10. Prostějov B 22 8 14 1605:1668 30
11. Benešov 22 8 14 1632:1772 30
12. Litoměřice 22 8 14 1484:1657 30
13. Mladá Boleslav 22 2 20 1609:1942 24
14. Kladno 22 1 21 1243:1728 23

II. liga mužů – 19. a 20. kolo: Šumperk – Slavia Kroměříž 90:70, UP Olomouc – Valašské Meziříčí 100:94, BCM Ostrava – Nový Jičín 84:79, Karviná – VŠB Ostrava 82:84, Šlapanice – Žabovřesky 87:67, Podolí – Spartak Uherský Brod 97:73, UP Olomouc – Slavia Kroměříž 68:73, Šumperk – Valašské Meziříčí 80:62, BCM Ostrava – VŠB Ostrava 54:78, Podolí – Žabovřesky 88:76, Šlapanice – Spartak Uherský Brod 111:75.

1. Podolí 20 16 4 1715:1460 36
2. VŠB Ostrava 20 16 4 1592:1392 36
3. Šlapanice 20 14 6 1718:1438 34
4. Žabovřesky 20 12 8 1410:1427 32
5. Olomouc 20 11 9 1621:1552 31
6. Uherský Brod 20 11 9 1672:1603 31
7. Šumperk 20 9 11 1459:1512 29
8. Slavia Kroměříž 20 9 11 1400:1484 29
9. Karviná 19 9 10 1462:1495 28
10. Valašské Meziříčí 20 5 15 1364:1606 25
11. BCM Ostrava 20 4 16 1419:1643 24
12. Nový Jičín 19 3 16 1342:1562 22

Jihomoravský oblastní přebor mužů – 13. a 14. kolo: Břeclav – Šlapanice 92:57, Tišnov – Podolí 77:67, Mikulov – Brno Černovice 70:48, Břeclav – Brno Černovice 84:81, Mikulov – Šlapanice 76:69, Vyškov – Podolí 89:59, Tišnov – Vysočina 105:38.

1. Břeclav 13 13 0 1030:814 26
2. Tišnov 13 11 2 968:763 24
3. Vyškov 13 8 5 923:852 21
4. Mikulov 13 6 7 789:792 19
5. Kroměříž B 11 6 5 707:657 17
6. Šlapanice 12 5 7 759:774 17
7. Podolí 13 4 9 875:1029 17
8. Uherský Brod 11 5 6 733:751 16
9. Vysočina 13 2 11 763:1003 15
10. Brno Černovice 12 2 10 713:825 14

Jihomoravský oblastní přebor žen a starších dorostenek – 17. a 18. kolo: Lanžhot – Šlapanice 48:65, Lanžhot – Šlapanice 59:48.

1. Šlapanice 16 10 6 1021:831 26
2. Uherský Brod 14 12 2 891:716 26
3. Lanžhot 18 7 11 939:1059 25
4. Ratíškovice 16 3 13 760:1005 19

FLORBAL

II. liga mužů divize IV – 17. a 18. kolo: FBC Spartak MSEM Přerov – Slavia I-tec Havířov 8:7, Gullivers Sokol Brno I – Z.F.K. AQM Petrovice 20:9, 1. FBK Rožnov p/R – FbK Horní Suchá 6:7, FbC Playmakers Prostějov – FBC Vikings Kopřivnice 4:14, Retro Bulldogs Brno B – 1. MVIL Ostrava 3:8, FBS Olomouc – FbC BD STAV Frýdek-Místek 5:3, Retro Bulldogs Brno B – Z.F.K. AQM Petrovice 6:10, 1. FBK Rožnov p/R – Slavia I-tec Havířov 3:9, FbC Playmakers Prostějov – FbC BD STAV Frýdek-Místek 4:8, FBS Olomouc – FBC Vikings Kopřivnice 4:5p, Gullivers Sokol Brno I – 1. MVIL Ostrava 4:8, FBC Spartak MSEM Přerov – FbK Horní Suchá 8:7.

1. Ostrava 18 14 2 0 2 125:66 46
2. Přerov 18 13 0 1 4 128:101 40
3. Kopřivnice 18 10 2 1 5 115:81 35
4. Horní Suchá 18 10 2 1 5 105:110 35
5. Gullivers I 18 8 1 1 8 138:117 27
6. Bulldogs B 18 8 1 1 8 100:116 27
7. Rožnov p/R 18 6 3 1 8 108:122 25
8. Olomouc 18 7 0 1 10 104:118 22
9 Havířov 18 5 1 3 9 97:90 20
10. Petrovice 18 4 2 1 11 124:161 17
11. Fr.-Místek 18 5 0 0 13 93:112 15
12. Prostějov 18 3 1 4 10 82:125 15

I. liga žen divize II – 19. a 20. kolo: Psycho Brno FbC ZŠ Horní – FBC Žďár nad Sázavou 7:4, FbK Orlicko-Třebovsko – FbC Asper Šumperk 3:3, FBC Žďár nad Sázavou – TJ Sokol Brno Židenice B 2:5, FbC Asper Šumperk – Psycho Brno FbC ZŠ Horní 3:5, TJ Sokol Brno Židenice B – FbK Orlicko-Třebovsko 2:3, TJ MEZ Vsetín – FBC Lipník 4:2, SK Snipers Slavičín – 1. SC WOOW Vítkovice B 5:5, FBC Lipník – SK Snipers Slavičín 2:4, 1. SC WOOW Vítkovice B – TJ MEZ Vsetín 6:3.

1. Vítkovice B 20 15 4 1 105:63 49
2. Šumperk 20 14 3 3 92:52 45
3. Orlicko 20 10 2 8 104:79 32
4. S. Slavičín 20 10 2 8 82:69 32
5. Psycho Brno 20 9 4 7 85:86 31
6. Židenice B 20 10 0 10 80:60 30
7. Lipník 20 6 4 10 75:86 22
8. MEZ Vsetín 20 3 1 16 47:109 10
9. Žďár n. S. 20 2 2 16 46:112 8

I. liga veteránů divize II – 19. a 20. kolo: TJ MEZ Vsetín – FBŠ Hattrick Brno B 5:4, FbC PSYCHO Brno ZŠ Horní – Bulldogs Brno 1:3, FBŠ Hattrick Brno B – FbC PSYCHO Brno-ZŠ Horní 4:8, Bulldogs Brno – TJ MEZ Vsetín 5:1.

1. Hattrick 16 16 0 0 111:21 48
2. Bulldogs 16 11 1 4 75:34 34
3. Psycho 16 6 1 9 53:60 19
4. MEZ Vsetín 16 4 2 10 49:93 14
5. Hattrick B 16 0 2 14 33:113 2

II. liga žen divize VI – 19. a 20. kolo: Bulldogs Brno B – 1. AC Uherský Brod 5:2, FbC Aligators MoutniceNesvačilka – Panthers Otrokovice 4:5, FbK Orel Uherské Hradiště – TJ Sokol Lanžhot 4:3, 1. AC Uherský Brod – FbC Aligators MoutniceNesvačilka 5:7, Panthers Otrokovice – FbK Orel Uherské Hradiště 7:2, TJ Sokol Lanžhot – Bulldogs Brno B 5:3.

1. P. Otrokovice 16 13 1 2 100:42 40
2. Bulldogs 16 11 2 3 85:31 35
3. Nesvačilka 18 11 2 5 96:64 35
4. 1. AC Uh. Brod 18 8 0 10 62:71 24
5. Orel Uh. Hradiště 18 5 1 12 39:83 16
6. Lanžhot 16 4 2 10 48:82 14
7. Bulldogs B 18 3 2 13 34:91 11

HÁZENÁ

I. liga žen – 12. kolo: Zlín B – H.Brod 31:26, Kunovice – SVŠ Plzeň A nehl., Otrokovice – Olomouc B 23:23, HC Plzeň – Kobylisy 23:22, Pardubice – Slavia B. 26:41, Poruba B – Liberec 31:26

1. Slavia B. 12 12 0 0 363:273 24
2. Liberec 12 9 0 3 346:308 18
3. Otrokovice 12 8 1 3 331:303 17
4. HC Plzeň 12 7 0 5 282:250 14
5. Olomouc B 12 6 1 5 351:323 13
6. Poruba B 12 6 0 6 332:326 12
7. Zlín B 12 5 1 6 307:285 11
8. Kobylisy 12 4 1 7 291:297 9
9. Kunovice 11 4 1 6 247:279 9
10. H. Brod 12 4 0 8 287:336 8
11. Pardubice 12 2 0 10 287:356 4
12. SVŠ Plzeň A 11 1 1 9 201:289 3

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů – 22. kolo: Boskovice – Blansko 3:2, Velké Meziříčí – Vel. Bíteš 7:3, HK Kroměříž – Plumlov 8:3, HOKEJ Uherský Ostroh – Warrior Brno 4:2, HC Uherský Brod – Uničov 5:4, Mor. Budějovice – Brumov-Bylnice 11:2.

1. Mor. Budějovice 22 19 0 0 3 0 173:71 60
2. Uh. Ostroh 22 14 4 0 0 4 80:50 50
3. Brumov-Bylnice 22 14 1 0 0 7 81:82 44
4. Boskovice 22 13 1 0 0 8 88:68 41
5. Kroměříž 22 10 2 0 2 8 97:83 36
6. Blansko 22 10 0 0 3 9 77:84 33
7. Warrior Brno 22 9 1 0 1 11 78:87 30
8. Plumlov 22 8 1 0 3 10 83:104 29
9. Uh. Brod 22 8 1 0 0 13 69:85 26
10. Velké Meziříčí 22 4 4 0 1 13 82:118 21
11. Uničov 22 5 0 0 0 17 70:95 15
12. Vel. Bíteš 22 3 0 0 2 17 55:106 11

ŠACHY

Extraliga – 6. kolo: ŠK Labortech Ostrava 5 – 3 2222 ŠK Polabiny, ŠK Zlín 3 – 5 ŠK Rapid Pardubice, TJ Bohemians Praha 2,5 – 5,5 Slavoj Ostrava – Poruba, Výstaviště Lysá nad Labem 3 – 5 BŠŠ Frýdek-Místek, Tatran Litovel 1,5 – 6,5 1. Novoborský ŠK, A64 VALOZ Grygov 4,5 – 3,5 ŠK Zikuda Turnov.

1. 1. Novoborský ŠK 5 1 0 35 16
2. ŠK Rapid Pardubice 5 1 0 30,5 16
3. ŠK Labortech Ostrava 4 1 1 25 13
4. BŠŠ Frýdek-Místek 3 0 3 25 9
5. Slavoj Ostrava – Poruba 3 0 3 22,5 9
6. A64 VALOZ Grygov 3 0 3 22 9
7. Výstaviště Lysá nad Labem 2 2 2 25 8
8. ŠK Zikuda Turnov 2 2 2 24 8
9. Tatran Litovel 2 1 3 22 7
10. ŠK Zlín 2 0 4 22 6
11. TJ Bohemians Praha 1 0 5 18,5 3
12. 2222 ŠK Polabiny 0 0 6 16,5 0

II. liga, sk. E – 8. kolo: ŠK Staré Město C 2 – 6 SK Boršice, Spartak Adamov 3,5 – 4,5 T.J. Sokol Šumperk, ŠK Lokomotiva Brno B 6,5 – 1,5 ŠK Zlín C, TJ ŠK Veselí nad Moravou 4 – 4 Slavia Kroměříž B, TJ Sokol Hošťálková 5 – 3 TJ Podlužan Prušánky, ŠK HPM TEC Hustopeče 2 – 6 ŠK Staré Město B.

1. ŠK Staré Město B 8 0 0 45,5 24
2. ŠK Lokomotiva Brno B 7 0 1 46 21
3. Slavia Kroměříž B 4 3 1 37,5 15
4. TJ ŠK Veselí nad Moravou 3 3 2 34,5 12
5. ŠK HPM TEC Hustopeče 3 1 4 32 10
6. T.J. Sokol Šumperk 3 1 4 25,5 10
7. SK Boršice 2 3 3 31,5 9
8. Spartak Adamov 3 0 5 28,5 9
9. ŠK Staré Město C 3 0 5 26 9
10. TJ Sokol Hošťálková 2 1 5 25,5 7
11. TJ Podlužan Prušánky 2 0 6 26 6
12. ŠK Zlín C 2 0 6 25,5 6

Krajská soutěž, východ – 7. kolo: Huslenky 1 – 7 Zlínterm, Brumov-Bylnice 5 – 3 Zašová, Zlín E 3,5 – 4,5 Bystřice p.H., Valašské Meziříčí 3,5 – 4,5 Vsetín B, Holešov B 4 – 4 Vizovice, Rajnochovice 4 – 4 Valašská Bystřice.

1. Zlínterm 7 1 1 49 22
2. Holešov B 6 2 1 47 20
3. Valašské Meziříčí 6 1 2 39,5 19
4. Vsetín B 6 0 3 36 18
5. Vizovice 5 1 3 43 16
6. Valašská Bystřice 3 4 2 40 13
7. Brumov-Bylnice 3 2 4 36,5 11
8. Rajnochovice 3 2 4 29 11
9. Zlín E 3 1 5 30,5 10
10. Bystřice p. H. 3 0 6 29 9
11. Zašová 2 0 7 28,5 6
12. Huslenky 0 0 9 24 0

Krajská soutěž, západ – 8. kolo: TJ FS Napajedla B 1 – 7 TJ Polešovice, Slavia Kroměříž C 6 – 2 ŠK Staré Město F, TJ Dolní Němčí 3,5 – 4,5 ŠO TJ Zborovice A, TJ Vlčnov B 3,5 – 4,5 TJ Bojkovice A, Spartak Uherský Brod 5 – 3 TJ Lokomotiva Uherský Ostroh, TJ Sokol Postoupky B 7 – 1 SK Boršice C.

1. TJ Sokol Postoupky B 8 0 1 50,5 24
2. ŠO TJ Zborovice A 8 0 1 44,5 24
3. Slavia Kroměříž C 7 0 2 48,5 21
4. SK Boršice C 4 2 3 34,5 14
5. TJ Polešovice 4 1 4 41 13
6. TJ Bojkovice A 4 1 4 35 13
7. TJ FS Napajedla B 4 1 4 34,5 13
8. ŠK Staré Město F 4 1 4 33,5 13
9. Spartak Uherský Brod 3 1 5 30 10
10. TJ Uherský Ostroh 1 3 5 28,5 6
11. TJ Vlčnov B 0 4 5 29 4
12. TJ Dolní Němčí 0 0 9 22,5 0

Regionální soutěž – Kroměříž – finále A: SK Rusava 4,5 – 3,5 SK Spartak Hulín, TJ Sokol Pravčice 4 – 4 ŠK Holešov C.

1. TJ Sokol Pravčice 1 1 0 9,5 4
2. SK Rusava 1 0 1 7 3
3. ŠK Holešov C 0 2 0 8 2
4. SK Spartak Hulín 0 1 1 7,5 1

Regionální soutěž – Kroměříž – finále B: TJ Sokol Holešov B 2,5 – 5,5 ŠK Milovice, TJ Sokol Morkovice B 2,5 – 5,5 TJ Sokol Postoupky D.

1. ŠK Milovice 2 0 0 13 6
2. TJ Sokol Holešov B 1 0 1 7 3
3. TJ Sokol Postoupky D 1 0 1 6 3
4. TJ Sokol Morkovice B 0 0 2 6 0

Regionální soutěž – Vsetín – 7. kolo: Hošťálková C 2,5 – 2,5 Valašské Meziříčí C, Hošťálková D 1,5 – 3,5 Francova Lhota B, Bystřička B 1 – 4 Huslenky B, Branky 2 – 3 Ústí B, Vidče B 2,5 – 2,5 Karolinka B.

1. Hošťálková C 7 1 1 30 22
2. Karolinka B 6 2 1 28 20
3. Francova Lhota B 6 0 3 25,5 18
4. Huslenky B 6 0 3 25 18
5. Ústí B 3 2 4 21 11
6. Vidče B 2 4 3 22,5 10
7. Bystřička B 3 1 5 20 10
8. Hošťálková D 2 2 5 20 8
9. Branky 1 2 6 17,5 5
10. Valašské Meziříčí C 1 2 6 15,5 5

VOLEJBAL

liga mužů, čtvrtfinále play off, rozhodující 5. zápas: Staré Město – ČZU Praha B 3:1 (16, –19, 18, 14).
liga mužů – 27 a 28. kolo: Hlučín – Nový Jičín 1:3a 3:2, Palkovice – Nivnice 3:1 a 2:3, Litovel – Ostrava 1:3 a 3:0, Holubice – Vyškov 3:0 a 3:0, Drásov – Bučovice 0:3 a 0:3.

1. Bučovice 28 27 1 83:10 2278:1676 55
2. Drásov 28 20 8 62:39 2275:2087 48
3. Litovel 28 18 10 63:41 2375:2228 46
4. Palkovice 28 17 11 60:46 2322:2238 45
5. Holubice 28 11 17 47:56 2223:2271 39
6. Hlučín 28 11 17 51:65 2478:2558 39
7. Nový Jičín 28 11 17 47:65 2318:2523 39
8. Vyškov 28 9 19 37:66 2109:2351 37
9. Nivnice 28 9 19 37:67 2153:2395 37
10. VŠB Ostrava 28 7 21 37:69 2225:2429 35

II. liga, sk. C – 28. kolo: Česká Třebová – Lanškroun 2:3 (19, –16, 24, –14, –11) a 0:3 (-21, –22, –24), Sokol Palkovice – VŠB Ostrava 3:0 (13, 12, 17) a 3:0 (12, 19, 18), Bedřichov – Vsetín 1:3 (-19, –18, 18, –24) a 3:0 (23, 23, 17), Znojmo – Litovel 3:2 (-26, 21, 21, –16, 8) a 0:3 (-22, –15, –22), Prostějov – Přerov B 0:3 (-22, –20, –20) a 1:3 (-23, –22, 21, –19).

1. Palkovice 28 26 2 81:11 54
2. Přerov B 28 25 3 79:16 53
3. Prostějov 28 18 10 60:46 46
4. Lanškroun 28 15 13 56:54 43
5. VŠB Ostrava 28 12 16 48:57 40
6. Litovel 28 10 18 42:62 38
7. Česká Třebová 28 10 18 44:65 38
8. Vsetín 28 9 19 40:66 37
9. Znojmo 28 8 20 33:72 36
10. Bedřichov 28 7 21 39:73 35

Autor: Martin Břenek

21.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Uherský Brod vytvoří na památku sametové revoluce památník z klíčů

Nádrž v Osvětimanech byla kvůli opravě rok vypuštěná už se zase napouští.
2

Nádrž v Osvětimanech už se zase napouští, sumec albín se do ní už nevrátí

Boršická Pentla slavila třicáté narozeniny Dožínkami

FOTOGALERIE / Na šest stovek milovníků folkloru sledovalo s úžasem v sobotu večer v boršickém kulturním domě téměř tříhodinový vzpomínkový pořad s názvem Dožínky. 

Policie už týden pátrá po seniorovi z Uherského Brodu

Už týden pátrají policisté po čtyřiasedmdesátiletém muži z Uherského Brodu. Ten v pátek 10. listopadu odešel ze svého bytu a od té doby ho nikdo neviděl.

Na Modelářském koštu budou soutěžit plastikové a papírové modely

Nepřeberné množství plastikových a papírových modelů, ale také například simulátor větroně L13 Blaník nabídne Modelářský košt 2017.

Cimbálovka Stojanova gymnázia byla na audienci u papeže

FOTOGALERIE / Neobyčejné zážitky se naskytly osmičlenné cimbálové muzice ze Stojanova gymnázia Velehrad pod vedením Petra Halody a v doprovodu zástupce ředitele vzdělávacího ústavu Filipa Macka při generální audienci u papeže Františka (80) a při návštěvě Říma.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT