V Praze na vyhlášení mistrů České republiky v automobilových soutěžích tak obdržel pohár a titul Juniorský mistr ČR v rally pro rok 2011.

Společně se spolujezdcem Markem Omelkou Bujáček v Jeseníkách skončili na 8.místě v absolutním pořadí a třetí ve třídě 3. Ve Vsetíně si uherskobrodsko-hlucká posádka ještě polepšila, v cíli byla na 6. místě absolutně a na 2. místě ve třídě 3 i skupině N. V celkovém hodnocení sprintového seriálu se umístili na deváté pozici, ve skupině N a třídě 3 patří Bujáčkovi s Omelkou pro tento rok stříbrná pozice.

„Všechno dopadlo přesně podle našich představ,“ radoval se Martin Bujáček. „Chtěli bychom poděkovat všem partnerům, sponzorům za podporu v sezoně 2011, majiteli vozu a celému týmu K.I.T.Racing CS za kvalitní a profesionální přípravu vozu a celého zázemí při všech podnicích letošní sezony,“ doplnil nadějný jezdec z Uherského Brodu.

Bujáček s Omelkou se minulý pátek zúčastnili slavnostního vyhlášení mistrů ČR v automobilových soutěžích. To proběhlo v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa a moderování se ujala dvojice Dalibor Gondík Adéla Gondíková. Bujáček obdržel z rukou předsedy svazu rally Františka Rosického pohár za zisk juniorského titulu mistra ČR 2011 a následně ukázal své kvality v České Lípě, kde proběhlo Setkání mistrů na autodromu Sosnová.

Tam se sice během tréninku nevyhnul technickým problémům, v závodech si však vedl na jedničku. V úvodním souboji ve třídě 3 těsně porazil Dana Běhálka, vítězně dopadla i přes defekt levé přední pneumatiky také druhá rozjížďka s Marcelem Tučkem. Vítězná série pokračovala i v semifinále, kde předjel Josefa Semeráda.

Ve finále to už však nevyšlo a z prvenství se před Bujáčkem radoval Martin Semerád. „Do finálové jízdy jsem dal vše, ale v posledním asfaltovém okruhu jsem udělal pár menších chybek, což rozhodlo. Ale Máca jel skvěle a stejně bych na něj asi nestačil,“ sportovně uznal Martin Bujáček.