Jeho svěřenci si nejprve v tréninkovém tempu smlsli na FBC Škorpion Ostrava (11:0). Druhý duel ale měl být pro ně mnohem těžší prověrkou, Okříšky se totiž v předchozích dvou ročních účastnily finálového turnaje MČR. Broďané ale nezaváhali a po zlepšeném výkonu ve druhém poločase vyhráli 5:1.

„V semifinále z nás měli hráči Trenčína viditelný respekt a konečnou prohru 2:7 brali všemi deseti,“ popsal snadnou záležitost kouč 1. AC.

Finále proti FBC Šternberk bylo tím pravým vyvrcholením turnaje. Broďané po pěti minutách prohrávali 0:2 a museli zahájit stíhací jízdu. Po vyrovnání na 2:2 dokázal jít Šternberk ještě jednou do vedení, ale v dalším průběhu utkání už neodolal útočnému tlaku Broďanů, takže napínavý duel skončil jejich vítězstvím 6:4.

„Soupeře jsme jasně přestříleli 30:7, opět se ale projevila naše největší slabina – efektivita střelby a proměňování brankových příležitostí. Kromě radosti z vítězství v turnaji si tak kluci odnesli i ponaučení, že pokaždé nemusí vyjít taktika nastřílet více gólů než soupeř a do druhé poloviny sezony, která bude plná náročných zápasů, je třeba více myslet na zadní vrátka,“ dodal Zdeněk Moštěk.
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen brodský Kryštof Obadal.

Konečné pořadí: 1. Uh. Brod, 2. Štern-berk, 3. Okříšky, 4. Trenčín, 5. Škorpioni Ostrava B, 6. Škorpioni Ostrava A.
Uh. Brod: Buráň 0+1, Daníček – Obadal 4+6, Kouřil 5+2, M. Ležatka 4+7, D. Ležatka 3+3, Brauner 4+3, Antonín 1+1, Horák 0+1, Novotný 0+2, David 0+1, Nerušil 2+0, Šobáň 2+0, Maleňák 2+0, Man 2+1. Trenér: Moštěk.