„Je to neuvěřitelné, šílené a neskutečné. Tak by se dala nazvat tato zpráva, která dnes spatřila světlo světa. Ivan se už v pátek zapojí do boje proti Chrudimu,“ stojí v klubové zprávě.

Šarközy v týmu nováčka Varta ligy nahradí útočníka Petra Švancaru. Legendární fotbalista a futsalista se klubem z Uherského Hradiště v pátek večer oficiálně rozloučí.

„Ano. Mohu potvrdit, že se Petr Švancara rozhodl před sezonou ukončit svoje působení u nás. Jsme nesmírně rádi, že své futsalové kroky spojil právě s našim klubem. Stal se ikonou a miláčkem publika,“ prohlásil sportovní ředitel Bazooky Dušan Rokyta.

Brněnský patriot a šoumen, který si během své fotbalové kariéry vysloužil přezdívku Mercedes, se zásadní měrou podílel na parádní sezoně Uherského Hradiště ve druhé lize.

Stal se nejproduktivnějším hráčem klubu v sezoně, která nakonec přinesla Bazooce historický postup do nejvyšší soutěže. V ní už ale populární Švancara nepředstaví.

„Švancimu za předvedené výkony v dresu Bazooky děkujeme. V jeho dalším futsalovém působišti mu přejeme hodně gólů. Doufáme, že na náš klub bude vzpomínat jen v tom nejlepším,“ dodal Rokyta.