TŘEBÍČ - UHERSKÝ BROD 81:68 (46:40)

Proti druhému celku tabulky měli Broďané famózní začátek a nečekaně si vytvořili až devítibodový náskok. V nastoupeném trendu ovšem nedokázali dlouho pokračovat a přesnost a kvalita se pomalu přestěhovaly na stranu domácích. Po úvodní čtvrtině ale hosté ztráceli pouhé dva body a i ve druhé se favorizovaného soupeře statečně drželi.

Postupem času ale hostům začal docházet dech a domácí toho dokázali bezezbytku využít. Už ve třetí čtvrtině navýšili rozdíl na 14 bodů a ve zbytku utkání si jej zkušeně pohlídali.

Body Uh. Brodu: Formánek 24, Dostál 20, Kratěna 18, Povolný 6.

ŽABOVŘESKY - UHERSKÝ BROD 81:87 (30:45, 77:77) po prodloužení

Po vyrovnané úvodní čtvrtině (20:20) Broďané zvýšili tempo a svého soupeře začali jednoznačně přehrávat. Výsledkem byl patnáctibodový náskok v poločase.

Hráči si bezezbytku plnili své úkoly a ještě pět minut před koncem to vypadalo na jejich jasné vítězství. Pak ale přišel neuvěřitelný zkrat a domácí košem v poslední vteřině definitivně smazali třináctibodové manko. V prodloužení však už na palubovce opět existovalo pouze jedno mužstvo – to uherskobrodské – a důležitá výhra nakonec byla na světě.

Body Uh. Brodu: Dostál 22, Kratěna 20, Sobota 15, Formánek 14, Dorazil 12, Drahotuský 2, Čermák 2.