Badmintonové klání, ve kterém se dvojice losovaly, vyhrál stejný pár jako před rokem. Turnaje se zúčastnilo celkem jedenáct dvojic, pořadatelé je rozdělili do dvou skupin, první čtyři dvojice postupovaly do vyřazovacích bojů.

Vítězové prošli celým turnajem bez ztráty jediného setu. Za nejvyrovnanější zápas označila vítězka už jeden ze soubojů ve skupině.

„Nejvíc nás potrápila dvojice Svaťa Žajdlík a Jana Fibichrová. To byl hodně vyrovnaný duel,“ svěřila se šťastná obhájkyně Simona Kordovaníková.

Vítězná dvojice porazila ve finálovém duelu domácí pár Jarek Kapusta, Martin Pavlas 2:0. Pomyslnou bronzovou medaili bral pár Dalibor Gabriel, Petr Bachan.

Hlavní pořadatel Zdeněk Machala po pětihodinovém klání vyhlásil na závěr ještě individuální ocenění. Nejstarším párem turnaje byl vyhlášen Václav Pavlas a Michal Vítek, kterým bylo dohromady 110 let.

Miss turnaje se stal sympatický pár Svaťa Žajdlík a Jana Fibichrová a skokankou roku snaživá Eva Škaroubková.

„Jsem hlavně rád, že se nikdo nezranil. Měli jsme o jeden pár víc než v loňském roce a našli se i nějací sponzoři, kteří nám pomohli s oceněním nejlepších,“ řekl na závěr hlavní organizátor Zděněk Machala.