VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

15.9.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přehled vybraných sportovních událostí v pátek a o nadcházejícím víkendu.

13.9.2016

Pozvánky Lubomíra Hotaře na víkendové sportovní události

Region – Zajimavým sportovním podnikem bude o víkendu ve Zlínském kraji mezinárodní stolnětenisový turnaj ve Slavičíně. Zazávodit si však můžou také atleti ve Zlíně, Zubří a Lukově. Na své si příjdou i vyznavači horských kol v Poteči. V Brumově mají v ATP Valašska Turnaje mistrů tenisté.

7.9.2016

Staroměstští volejbalisté zaskočili extraligové celky

Staré Město – Nečekaným úspěchem skončil pro volejbalisty VSK Staré Město jubilejní 20. ročník turnaje O pohár hejtmana Zlínského kraje. Domácí celek s celou řadou nových hráčů zaskočil zvučnější soupeře a vybojoval skvělé druhé místo. „Dopadlo to lépe, než jsme předpokládali," usmíval se předseda staroměstského klubu Petr Straka. „Na to, že se kluci sešli v podstatě poprvé, tak zabojovali a předvedli slušný výkon. I když je nutné přiznat, že jsme měli i trochu štěstíčko," dodal šéf VSK.

2.9.2016

Kanoista David Janík si otevřel cestu na mistrovství světa

Ostrožská Nová Ves – Osmnáctiletý kanoista TJ Ostrožská Nová Ves David Janík si svým výkonem na republikovém šampionátu maratonců otevřel cestu na zářijové mistrovství světa do německého Brandenburgu.

2.9.2016

Střelec Stanislav Hromada světovým šampionem

Slovácko – Že mají neskutečně přesnou mušku, opět potvrdili střelci ze Slovácka. Na Mistrovství světa ve střelbě z předovek se představili Stanislav Hromada z Medlovic a jeho dva kolegové z Uherského Ostrohu Miroslav Malůš a Zdeněk Ilek. Nejlépe si vedl prvně jmenovaný, který se v družstvech stal mistrem světa a 
k tomu přidal i jednu stříbrnou medaili, Miroslav Malůš pak vybojoval bronz.

31.8.2016

Pozvánky Lubomíra Hotaře na víkendové sportovní události

Region – Tři zajimavé triatlonové podniky v Hulíně, Dolní Lhotě a Trnavě budou o víkendu k vidění ve Zlínském regionu. Podzimní sezonu zahájí v krajském přeboru také nohejbalisté a v Přílepích si fotbalisté zahrají turnaj v malé kopané.

28.8.2016

Šťastný vítěz Barumky Kopecký: Snad si budu oslavy pamatovat

Zlínsko - /ROZHOVOR/ Jejich souboj bral všem fanouškům dech. Továrnímu týmu v čele s Janem Kopeckým vzdoroval ruský bohatýr Alexej Lukjaňuk, který sese svým Fordem Fiesta R5 na chvíli dokonce dostal do čela.

AKTUALIZOVÁNO
28.8.2016

Kopecký obhájil titul, popáté vyhrál a získal pohár jen pro sebe

Zlínsko - Bravó! To, co se nepovedlo žádnému jezdci ve 45leté historii Barum Czech Rally Zlín, dokázal Jan Kopecký. Pilot továrního týmu Škody Motorsport i přes velký boj nakonec oficiálně popáté vyhrál nejprestižnější českou automobilovou soutěž, za což bude odměněn ziskem trofeje do trvalého vlastnictví - křišťálového poháru.

AKTUALIZOVÁNO
26.8.2016

Vítězem Barumky je Kopecký. Popáté

Zlín - /VÝSLEDKY, FOTOGALERIE, VIDEA/ Sledujte s námi průběh 46. ročníku Barum Czech Rally Zlín, který odstartoval v pátek v 16 hodin na náměstí Míru.

26.8.2016

Barum Rally odstartovala. Favority jsou Kopecký, Kajetanowicz či Lukjaňuk

Zlín – S úderem 16. hodiny byl na náměstí Míru ve před Zlínskou Radnicí slavnostně odstartován 46. ročník automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín.

25.8.2016

Wimbledonský vítěz byl na VIP turnaji ve Sport parku Rybníček „až" třetí

Staré Město – Spousta známých sportovních tváří i dalších známých osobností nejen z našeho regionu byla minulou sobotu k vidění ve víceúčelovém komplexu Sport park Rybníček ve Starém Městě. VIP turnaje sportovních osobností v tenisových čtyřhrách se tady zúčastnilo čtyřiadvacet hráčů, mezi kterými nechyběli například bývalý hokejový reprezentant Jaroslav Balaštík, tenisté Michal Tabara a Tomáš Cibulec, nebo wimbledonský vítěz v mixu z roku 2001 Leoš Friedl. Všichni nejen sportovali a užívali si grilovaného selátka, ale také přispěli na výchovu mladých tenisových nadějí.

25.8.2016

Novovešťané posbírali na mistrovství Moravy 46 medailí

Ostrožská Nová Ves – Patnáct zlatých, deset stříbrných a jednadvacet bronzových medailí. Ne, to není sbírka vítězné země na olympijských hrách 
v Rio de Janeiru, ale bilance kanoistů a kajakářů TJ Ostrožská Nová Ves na Mezinárodním Mistrovství Moravy, které se o víkendu uskutečnilo na Kunovské tabuli.

25.8.2016

Atletky Slovácké Slavie mají senzační bronz

Uherské Hradiště – Velkého úspěchu dosáhly atletky Slovácké Slavie Uherské Hradiště. Ve čtvrtém kole 1. národní ligy sice obsadily „až" čtvrté místo, v celkovém pořadí seriálu jim to však stačilo na fantastickou bronzovou pozici. Hvězdou závěrečného kola byla hradišťská sprinterka Kateřina Vávrová, která posbírala nejvíce bodů ze všech 205 účastnic.

25.8.2016

Pozvánky Lubomíra Hotaře na víkendové sportovní události

Region – Šest zajimavých sportovních událostí se o víkendu koná ve Zlínském kraji. Triatlonisté si zazávodí v Kroměříži a Kelči, bikeři si to v Huslenkách rozdají o Valašského MTB krále, k vidění budou také tenisové turnaje v Kroměříži a Zlíně a ve Fryštáku fotbalisté zabojují o pohár místního starosty.

19.8.2016

Novoveští dragoni vylovili sedm medailí

Ostrožská Nová Ves – Sedm medailí vybojovali na Dračím mistrovství Moravy reprezentanti Ostrožské Nové Vsi.

19.8.2016

Tenisový trenér Jan Svoboda: I na Slovácku může vyrůst nová Kvitová

Staré Město – Na právě probíhajících Olympijských hrách v Rio de Janeiru se český tenis opět předvedl v tom nejlepším světle.

19.8.2016

Svátek bikerallystů. Jede se Kopná

Podkopná Lhota – Velkou lahůdku si užíjí bikerallysté i fanoušci v rámci čtvrtého dílu RPM stav woodbike series 2016. Závodí se totiž v nádherném prostředí Podkopné Lhoty.

19.8.2016

Najdou na Salaši budoucí atletické hvězdy?

Salaš – Zatímco olympijské hry v brazilském Rio de Janeriu se v sobotu budou pomalu chýlit ke svému závěru, na Salaši budou mezi dětmi a mládeží do devatenácti let hledat potencionální atlety, kteří by naši republiku na některé z příštích olympiád reprezentovali. Obec totiž uspořádá od 13 hodin na místním hřišti už 9. ročník atletických závodů.

18.8.2016

Kam za sportem?

Víkend nabízí mnoho sportovních akcí. 

18.8.2016

Pozvánky Lubomíra Hotaře na víkendové sportovní události

Region – Spousta zajimavých sportovních událostí se bude o víkendu konat ve Zlínském regionu. Možná až 1000 bikerů se představí v závodu horských kol na Rusavě. Na své si přijdou také příznivci běhů do vrchu, olympijského triatlonu, nohejbalu a florbalu. Mladí letní biatlonisté budou bojovat o krajské tituly v Rožnově pod Radhoštěm.

AKTUALIZOVÁNO
17.8.2016

Statistiky nám říkají, že Kopecký nevyhraje, směje se šéf Barumky

Zlínsko – /ON-LINE ROZHOVOR/ Větší reorganizaci po nadcházejícím ročníku chystá vedení populární Barum Czech Rally Zlín. V on-line rozhovoru s čtenáři regionálních Deníků to potvrdil ředitel prestižní automobilové soutěže Miloslav Regner. Stejně jako to, že před osmi lety se soutěž správně nevydala cestou MS ale ME, nebo že další dramatické navyšování poplatků promotérem šampionátu nebude: „V současné době je před jednáním, které proběhne počátkem září," upřesnil šéf Barumky.

17.8.2016

Opuštěná místa minulých olympiád

Olympijské hry jsou vrcholem nejen sportovních snažení. Předvést se chtějí i architekti, kteří se snaží vytvořit co možná nejoriginálnější stadiony. Sláva některých sportovišť ale pohasla s koncem her a své využití už nikdy nenašla. Týdeník Dotyk vybral ty nejzajímavější zapomenuté a chátrající olympijské stavby.

17.8.2016

Vzpěrač Orság skončil v Riu osmý, zlato získal Talachadze

Rio de Janeiro - Vzpěrač Jiří Orság skončil na olympijských hrách v Riu de Janeiro v nejtěžší kategorii nad 105 kg osmý. Zlato získal úřadující mistr světa Gruzínec Laša Talachadze v novém světovém rekordu ve dvojboji 473 kilogramů. Na stříbro dosáhl Gor Minasjan z Arménie a bronz má další Gruzínec Irakli Turmanidze.

12.8.2016

Beachvolejbalu v Koryčanech kralovaly nasazené dvojky

Koryčany – To byla podívaná! Beachvolejbalové kurty na koupališti v Koryčanech o víkendu hostily celorepublikový turnaj žen, na kterém se představilo osmnáct dvojic. 

AKTUALIZOVÁNO
8.8.2016

Osud Valašské rally provází otazníky

Valašsko - /ROZHOVOR/O změnách jedné z nejpopulárnějších a nejstarších rallye v České republice v těchto dnech stále hlasitěji mluví příznivci Valašské rally. Na obzoru je podle kuloárů především změna názvu oblíbené motoristické soutěže. Může se tak stát, že v roce 2017 poprvé po pětatřiceti letech milovníci automobilových klání název Valašská rally v kalendáři motoristických podniků nenajdou.

7.8.2016

VALACHY MANa vyhrál při své prvním triatlonovém startu Jan Fojtík

Nový Hrozenkov - Rekordní návštěvnost zaznamenal triatlon VALACHY MAN, který se uskutečnil v pátek 5. srpna u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově. Největší veřejný amatérský triatlon v České republice, který je součástí pětidílného seriálu VALACHY TOUR, byl stejně jako loni vyprodaný dlouho předem.

5.8.2016

VALACHY MAN ovládl Fojtík. Valenta obdivoval děti

Velké Karlovice – Parádní podívanou nabídl letošní triatlon Valachy Man. Z vítězství v hlavním závodě se přitom radoval u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově Jan Fojtík díky času 1:06:08.5. Druhý skončil Lukáš Kočař se ztrátou 42 sekund a třetí Pavel Jindra, který za vítězem zaostal minutu a devatenáct sekund. Mezi ženami byla nejlepší Kristýna Néč-Lapinová, jež v absolutním pořadí skončila dvacátá.

5.8.2016

Příběh velké, olympijské vůle. Vzpěrač Orság se porval s křivdou

Praha, Karolinka – /ROZHOVOR/ Je to poutavý příběh, za kterým je zatím čárka. Krásnou tečku může udělat vzpěrač z Karolinky Jiří Orság na olympiádě v brazilském Riu, kam se dostal po dvouletém trestu za doping.

5.8.2016

Lukáš Pollert: Duch olympiády je dnes duch byznysu

S olympijským vítězem, pak komunálním politikem a nyní lékařem Lukášem Pollertem o tom, kam dospěl vrcholový sport, proč nemá doma televizi či jak vhodná je pro nás přímá demokracie.

2.8.2016

Triatlon VALACHY MAN je vyprodaný, závodit bude tisícovka dětí a dospělých

Velké Karlovice – Tradiční triatlon VALACHY MAN, který se jako součást seriálu VALACHY TOUR uskuteční v pátek 5. srpna u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově, hlásí vyprodáno.

30.7.2016

Stříbrné double Kateřiny Vávrové

Uherské Hradiště – Celkem čtyři cenné kovy přivezli z juniorského mistrovství republiky atleti Slovácké Slavie Uherské Hradiště. O dvě stříbra se postarala sprinterka Kateřina Vávrová, pro změnu dva bronzy si z Třince přivezl Jan Vácha.

29.7.2016

Jiří Zalubil slavil tři mistrovské tituly

Ostrožská Nová Ves – Neskutečných dvaadvacet medailí vybojovala výprava kanoistů 
TJ Ostrožská Nová Ves na mistrovství České republiky na krátkých tratích.

21.7.2016

Dva miliony korun zaplatí 120 sportovních akcí

Zlínský kraj - Dotace ve výši téměř dvou milionů korun podpoří více než 120 sportovních akcí zaměřených především na mládež ve Zlínském kraji. Schválili je v těchto dnech krajští radní.

17.7.2016

Morkovského chlapa ovládli čtvrtý rok po sobě favotit Klíma a zkušená Žaludková

Morkovice – Člen klubu CK Kudrna Pemap Přerov Jiří Klíma ovládl 18. ročník závodu ve sprint triatlonu Morkovské chlap. Triatlet z Hané tak v Morkovicích na Kroměřížsku dosáhl v posledních čtyřech letech na čtvrté vítězství. Klíma se v podniku na trati složené z 200 metrů plavání, 20 kilometrů cyklistiky a 5 kilometrů běhu, prezentoval časem 54:02. Druhé místo obsadil časem 57:10 Jiří Klement z týmu Dressen.cz, třetí pozici vybojoval Petr Veselský z Aspotu Hulín (57:32).

14.7.2016

Na VALACHY MANa míří olympijský vítěz Aleš Valenta, hledá parťáky do štafety

Velké Karlovice – První srpnový pátek bude na Valašsku opět ve znamení největšího českého triatlonu pro širokou veřejnost. Tradiční VALACHY MAN se uskuteční 5. srpna u rekreační nádrže Na Stanoch známé také jako Balaton v Novém Hrozenkově a opět nabídne napínavý sportovní zážitek dospělým i dětem, letos zpestřený o účast speciálního hosta – olympijského vítěze Aleše Valenty.

14.7.2016

Kam za sportem?

Zlínský kraj - Kam v pátek a o nadcházejícím víkendu za sportem?

10.7.2016

BIKE VALACHY vyhrál favorit Jan Fojtík, mezi ženami Lucie Gruchalová

Velké Karlovice - Jan Fojtík se stal vítězem BIKE VALACHY – závodu horských kol, který se konal jako třetí díl seriálu VALACHY TOUR v sobotu 9. července u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Mezi ženami zlato vybojovala Lucie Gruchalová.

8.7.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Kam o nadcházejícím víkendu za sportem ve Zlínském kraji.

8.7.2016

Hradiště bude hostit českou beach volejbalovou elitu

Uherské Hradiště – Na špičkové hráče beachvolejbalu se mohou těšit všichni, kdo zavítají na turnaj Staropramen Cool Český pohár, který se od 8. do 10. července koná v rámci Slováckého léta v Uherském Hradišti.

30.6.2016

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

30.6.2016

Mistryně ČR v maratonu horských kol Irena Berková čeká rodinu a dává si pauzu

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - V minulých letech kralovala stupňům vítězů v každém maratonu či půlmaratonu horských kol, kterého se zúčastnila, zato letos se po jedné z nejúspěšnějších českých bikerek poslední doby - Ireně Berkové z Koryčan - takřka „slehla zem". Pádný důvod, proč se tato 34letá dvojnásobná mistryně ČR v maratonu horských kol v poslední době nenápadně vytratila ze startovních listin všech závodů, měří v současné době zhruba 12 centimetrů.

30.6.2016

Na BIKE VALACHY míří jediný „růžový" Čech z Gira Jan Hruška

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - Na start BIKE VALACHY se postaví i Jan Hruška (na snímku dole), dosud jediný Čech, kterému se kdy podařilo získat růžový dres vedoucího závodníka v legendárním Giru. Jednačtyřicetiletý sportovec, jenž se v letech 1995 až 2007 věnoval profesionálně silniční cyklistice a poté dalších šest let bodoval i v závodech horských kol, již ukončil závodní kariéru.

30.6.2016

V sobotu 9. července se pojede ve Velkých Karlovicích závod BIKE VALACHY

Velké Karlovice - Seriál VALACHY TOUR míří do své poloviny. V sobotu 9. července se ve Velkých Karlovicích uskuteční závod horských kol BIKE VALACHY a tradičně nabídne jak dvě trasy různé náročnosti pro dospělé, tak i závody dětí.

30.6.2016

V sobotu se na Slovácku poběží Velkomoravský půlmaraton

Staré Město – V sobotu se na Slovácku koná 6. ročník Velkomoravského půlmaratonu. Start 21,1 kilometru dlouhého závodu s celkovým převýšením 473 metrů, je v ovocném sadu mezi prodejnou Mountfield a cyklostezkou u Baťova kanálu ve Statém Městě v 10 hodin.

MS HOKEJ 2018 - AKTUÁLNÍ ZÁPASY

15.05 (20:15) Lotyšsko - Dánsko
15.05 (20:15) Rusko - Švédsko
17.05 (16:15) USA - Česko
17.05 (16:15) Rusko - Kanada
17.05 (20:15) Švédsko - Lotyšsko
17.05 (20:15) Finsko - Švýcarsko
19.05 (15:15) Švédsko - USA
19.05 (19:15) Kanada - Švýcarsko
20.05 (15:45) USA - Kanada
20.05 (20:15) Švédsko - Švýcarsko
DALŠÍ ZÁPASY❯❯

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT