„Řidič z nehody vyvázl s drobným poraněním na ruce. Nikdo jiný zraněn nebyl. Celková škoda je předběžně odhadnuta na sto padesát pět tisíc korun," informovala o případu mluvčí uherskohradišťské policie Milena Šabatová.

Dopravní policisté vyjížděli k nehodám i v pátek 9. ledna. První se stala mezi Pašovicemi a Velkým Ořechovem. Jednatřicetiletý řidič Fordu se slovenskou registrační značkou jel od Velkého Ořechova a v levotočivé zatáčce dostal na zasněžené silnici smyk. Vyjel vlevo mimo silnici a tam se s ním auto převrátilo na střechu. Řidič z nehody vyvázl bez zranění.

O něco později nezvládla cestu na Vlčnov sedmačtyřicetiletá řidička Octavie. Problém nastal opět v levotočivé zatáčce. Vysoká rychlost zapříčinila, že se auto dostalo do smyku a vyletělo mimo silnici. „Také v tomto případě vozidlo skončilo na střeše. Žena utrpěla lehké zranění, se kterým byla převezena do Uherskohradišťské nemocnice. Během šetření nehody byl provoz na silnici řízen kyvadlově," popsala tuto událost Milena Šabatová.