O život při ní přišla osmačtyřicetiletá řidička osobního automobilu značky Škoda Fabia. Informovala o tom policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

„Žena za volantem fabie jela směrem od Uherského Brodu na Starý Hrozenkov. V mírné levotočivé zatáčce z doposud přesně nezjištěných příčin přejela do protisměrného jízdního pruhu, kde narazila do protijedoucího kamionu. Následně se fabia střetla ještě s octavií, jedoucí také ve směru na Starý Hrozenkov,“ uvedla podrobnosti havárie policejní mluvčí.

Řidička fabie podle ní utrpěla při havárii zranění neslučitelná se životem. Řidič octavie a jeho dva spolujezdci skončili v péči záchranářů a následně byli odvezeni do nemocnice, stejně jako řidič kamionu.

Komunikace byla několik hodin zcela uzavřena a policisté odkláněli provoz. Podrobnosti neštěstí policisté nadále šetří.

V letošním roce jde o první smrtelnou dopravní nehodu v okrese Uherské Hradiště, přičemž ve Zlínském kraji od začátku roku 2020 přišli o život čtyři účastníci silničního provozu.

Předchozí tři zemřeli na Valašsku.

U Podolí se řidič prchajícího auta snažil policejní hlídku setřást tím, že prudce odbočil doprava. Tento manévr však nezvládl a havaroval do řeky Olšavy.
Potvrzeno. Při bouračce u Podolí se rozutekli běženci z Vietnamu