Nejvážnější nehoda se stala před pátou hodinou ranní v Uherském Brodě v ulici Vlčnovská. Třiapadesátiletá řidička fordu projížděla pravotočivou zatáčkou, na namrzlé vozovce se auto dostalo do smyku a přejelo do protisměru, kde se čelně střetlo se seatem.

„Řidička Fordu utrpěla těžké zranění, se kterým byla převezena do Uherskohradišťské nemocnice. Škoda je vyčíslena na téměř tři sta tisíc korun. Nehoda je nadále v šetření," poznamenala Milena Šabatová.

Už dvě hodiny po půlnoci zastihl mikrospánek devětatřicetiletého řidiče fordu na silnici mezi Uherským Ostrohem a Ostrožskou Novou Vsí. Vozidlo vyjelo mimo silnici, kde narazilo do betonové šachty a porazilo směrový sloupek. Muž naštěstí vyvázl bez zranění. Test na alkohol vyšel negativní a škoda se vyšplhala na čtyřicet šest tisíc korun.

Dvě hodiny poté nezvládl levotočivou zatáčku ve Starém Městě řidič nákladního auta. Na namrzlé silnici dostal smyk a vyjel mimo silnici, kde narazil do sloupu veřejného osvětlení. Škoda je předběžně odhadnuta na sto dvacet tisíc korun.

S námrazou se v půl osmé ráno potýkal řidič nákladního auta s návěsem. Při odbočování z ulice Brněnské do ulice Pod Cukrovarem dostal smyk a narazil do druhého nákladního auta, které stálo před semaforem. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.