„V pátek po poledni boural devětadvacetiletý řidič Fabie. Mezi Prakšicemi a Drslavicemi při průjezdu levotočivé zatáčky ho auto přestalo poslouchat a sjelo z mírného srázu přímo na pole. Tam se auto i s řidičem přetočilo přes střechu a zůstalo ležet na boku. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění. Škoda se vyšplhala na sto dvacet tisíc korun," popsala dopravní nehodu Milena Šabatová.

V ten samý den večer nezvládl levotočivou zatáčku mezi Jankovicemi a Traplicemi osmnáctiletý řidič Renaultu, jehož vůz dostal smyk a převrátil se na střechu. Tato nehoda si vyžádala jen lehké zranění spolujedoucího a vznikla při ní škoda za sto deset tisíc korun.

Lehké zranění řidičky s následným převozem do nemocnice si vyžádal karambol, k němuž došlo v sobotu odpoledne krátce po jedné hodině. „Jednadvacetiletá řidička Golfu projížděla Nedakonicemi a v levotočivé zatáčce dostala smyk. Poté vyjela ze silnice, kde narazila do kanálové vpustě, veřejného osvětlení, oplocení a okrasných dřevin. Lehce zraněn byl i její spolujedoucí," doplnila podrobnosti policejní mluvčí.

Škodu dvě stě dvacet tisíc korun si vyžádala nehoda, která se stala v sobotu po třetí hodině odpoledne v Uherském Brodě Havřicích. „Osmatřicetiletá řidička Seatu dostala při průjezdu levotočivé zatáčky smyk, vyjela mimo silnici přímo do předzahrádky domu, do kterého vzápětí narazila. Zraněn nebyl naštěstí nikdo," poznamenala Milena Šabatová s tím, že u všech řidičů byla provedena dechová zkouška, která vyšla negativní.