K té první vyrazili krátce před polednem profesionální hasiči z Kroměříže a Morkovic-Slížan. Stala se u Litenčic na Kroměřížsku, kde řidič skončil se svým autem na střeše mimo silnici.

„Hasiči zraněnému poskytli předlékařskou první pomoc a u vozidla provedli protipožární opatření,“ informovala Lucie Javoříková.

K další nehodě došlo o hodinu později u Kunovic na Uherskohradišťsku, kde tentokrát skončil mimo silnici motorkář. Zraněného si podle Javoříkové převzala do péče posádka zdravotnické záchranné služby.

Nehoda osobního automobilu a vlaku.
Řidič osobního automobilu nepřežil srážku s vlakem na železničním přejezdu

Další nedělní dopravní nehoda se stala u Vsetína ve směru na obec Ústí, kde se okolo čtvrté hodiny odpolední střetla dodávka s osobním autem. Na místo ihned vyjeli profesionální hasiči ze Vsetína.

„Při střetu byla zraněna řidička osobního vozidla a její malý syn. Řidič druhého auta vyvázl bez zranění. Oba zranění skončili v péči posádky zdravotnické záchranné služby,“ řekla Lucie Javoříková.

Rozbitá vozidla podle ní bránila v provozu.

„Hasiči tak v místě nehody usměrňovali dopravu. Jakmile to situace dovolila, odstranili vozidla z cesty a uklidili vozovku,“ sdělila Lucie Javoříková.