„Čtyřiadvacetiletý řidič motocyklu nejprve předjel před ním jedoucí osobní automobil a následně narazil do traktoru, který odbočoval vlevo na pole,“ popsala mluvčí krajského ředitelství policie Simona Kyšnerová.

U karambolu zasahovali také hasiči z Uherského Hradiště a ze Zlína. „Ihned po příjezdu zajistili místo události a poskytli zraněným první předlékařskou pomoc. Až do příjezdu zdravotnické záchranné služby prováděli hasiči u jedné zraněné osoby resuscitaci, která byla bohužel neúspěšná,“ informoval mluvčí krajských hasičů Pavel Řezníček. U druhé osoby pomohli zdravotníkům s transportem do vrtulníku.

Motocyklista při střetu utrpěl vážná zranění, se kterými byl letecky transportován do nemocnice. Jeho o dva roky starší spolujezdkyně na místě zemřela.

close U Bílovic narazil motorkář do traktoru, jeho spolujezdkyně nehodu nepřežila. info Zdroj: HZS Zlínský kraj zoom_in U Bílovic narazil motorkář do traktoru, jeho spolujezdkyně nehodu nepřežila.

„Řidič traktoru vyvázl bez zranění. Dechová zkouška na alkohol u něj byla negativní,“ doplnila mluvčí.

Doprava mezi Bílovicemi a Nedachlebicemi stála

Událost zastavila dopravu v úseku mezi obcemi Bílovice a Nedachlebice.

Přesné okolnosti tragické nehody, k níž došlo dopoledne krátce před jedenáctou hodinou, zjišťují kriminalisté a dopravní policisté.

Vybrali jsme pro vás: