„Všechny nehody se naštěstí obešly bez vážných zranění,“ poznamenala mluvčí uherskohradišťské policie Milena Šabatová.

Lehké zranění utrpěl pětaosmdesátiletý řidič vozidla Hyundai, který v pondělí 25. prosince krátce před čtvrtou hodinou odpoledne projížděl úsekem mezi Nivnicí a Uherským Brodem. Při průjezdu pravotočivé zatáčky dostal smyk a vyjel vlevo mimo silnici, kde se vůz převrátil na střechu a poté zpět na kola. Přivolaní záchranáři převezli zraněného muže do nemocnice. Škoda na vozidle je předběžně vyčíslena na šedesát tisíc korun.

Ilustrační foto.
Opilá cyklistka nadýchala 2,58 promile

O den později skončil v nemocnici dvaatřicetiletý řidič vozidla BMW. „Mezi obcemi Slavkov a Dolní Němčí začal v levotočivé zatáčce předjíždět vozidla, aniž by měl náležitý rozhled. Když se mu v protisměru objevilo vozidlo, rychle se zařadil před předjížděné auto. Při tom najel koly na krajnici a dostal smyk. Následně vyjel ze silnice a na poli se převrátil na střechu,“ popsala karambol Milena Šabatová s tím, že škoda byla vyčíslena na necelých sto šedesát tisíc korun.

Kvůli jídlu boural devětadvacetiletý řidič vozidla značky Renault. V úterý po poledni projížděl Ostrožskou Novou Vsí a na podlaze vozu převážel potraviny. „Zřejmě strach z jejich převrhnutí může za to, že se na okamžik přestal dívat na cestu. Následkem toho ztratil kontrolu nad řízením a vyjel vlevo mimo silnici, kde naboural do zaparkované Octavie,“ uvedla policejní mluvčí. 

Dva  otužilci v Hradišti na Štěpána pokořili řeku Moravu. Jeden z nich byl vnuk Františka Venclovského Petr Válek, druhý Pavel Poljanský
Dva otužilci pokořili Moravu. Jeden z nich byl vnuk Františka Venclovského