V úseku mezi Nedachlebicemi a Bílovicemi vyjel vpravo mimo silnici, kde nejprve narazil do keřů a poté sjel do potoka. Auto se při tom převrátilo na střechu. „Řidič při nehodě utrpěl zranění, se kterým ho záchranáři převezli do Uherskohradišťské nemocnice,“ uvedla hradišťská policejní mluvčí Milena Šabatová.

Přítomnost alkoholu u něj vyloučila dechová zkouška. Vzniklá škoda na autě přesáhla sto tisíc korun.

Žena byla v autě zaklíněná.
Zraněnou řidičku z Babic musel transportovat vrtulník

Jízdu na zasněžené vozovce ve čtvrtek dvě hodiny po půlnoci nezvládl také šestadvacetiletý řidič audi, který jel do obce Staré Hutě.

V pravotočivé zatáčce dostal smyk a poté s vozidlem vyjel mimo vozovku, kde narazil do zábradlí mostu. Přivolaní policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která vyšla negativní.

Pozitivní byl ale test na drogy. Škoda na vozidle je předběžně odhadnuta na sto padesát tisíc a na zábradlí dvacet tisíc korun.

„Další jízdu jsme řidiči zakázali. Navíc jsme mu zadrželi řidičský průkaz,“ sdělila Milena Šabatová. Dodala, že řidiči by při jízdě za jakéhokoliv počasí měli dbát zvýšené opatrnosti, měli by být předvídaví a neměli by přeceňovat své řidičské schopnosti.

Ilustrační foto.
Řidič dostal smyk, auto skončilo na střeše. Pro spolujezdce přiletěl vrtulník