Oba baviči se navzájem pošťuchovali a jeden od druhého si nenechal nic líbit. Celá budova se otřásala v základech pod salvami smíchu. A namalovat si na takové představení oční linky? Holý nesmysl nebo minimálně zbytečná práce, protože si je tam většina žen vybrečela.

Nutno říci, že komici svou práci skutečně umí. Ví, co na diváky platí a která témata jsou mezi nimi nejžádanější. Doplněno atmosférou, kterou dokáží navodit, je to téměř bezchybné. Je to náročné povolání, člověk se musí smát, i když na to ještě před chvílí neměl vůbec náladu. Ale jak komici sami říkají, na jevišti to z člověka všechno spadne. V hledišti je totiž čekají desítky či stovky diváků, kteří se chtějí pobavit, proto zaplatili vstupné. Tato „povinnost“ je zkrátka žene dopředu.

Zábavy je navíc v dnešní době potřeba. Stačí si pustit televizi nebo přečíst noviny. Černá kronika vede na celé čáře. Je čím dál více případů a bohužel jsou také čím dál brutálnější.

Tak proč se na hodinku či dvě neodpoutat od těchto starostí a skutečností a neoddat se zábavě? Vždyť přece smích prodlužuje život…