Víkendovou „jízdu" začala skupina Kryštof. Amfiteátr vyprodala a nebylo se čemu divit. Richard Krajčo nevydržel minutu stát na místě, z pódia prýštila dobrá nálada, kterou zpěvák a celá kapela přenášela na publikum. A když se ke kapele přidal Jarek Nohavica, atmosféra byla více než skvělá. A to jsem ještě netušila, co mě čeká v sobotu.

Už v pátek jsem odcházela s dobrým pocitem, že to byl skutečně vydařený koncert, ze kterého si návštěvník odnese zážitek, v sobotu ale moje očekávání předčila už jen návštěvnost. Od buchlovického náměstí se k amfiteátru vinul had nedočkavých fanoušků slezského barda. Vzápětí jsem pochopila, kde se ta řada vzala. V zámecké zahradě totiž čekaly na vystoupení Jarka Nohavici tisíce lidí.

Musím uznat, že by stálo za to, vystát i větší řadu. Málokterý zpěvák dokáže tak rozvášnit a nadchnout publikum. Navíc vydrží zpívat více než dvě hodiny. Zároveň pobaví a za pár minut dokáže fanouška skoro dojmout. Tento víkend se pořadatelům Buchlovského léta skutečně povedl.

SOUVISEJÍCÍ:

V Buchlovicích hrál Kryštof. Amfiteátr byl beznadějně vyprodaný

S Nohavicou zpívaly v Buchlovicích tisíce lidí