Předplatit Deník
Přihlásit

Lenka Novotná

Editorka

archiv

V únoru 1996 jsem "vyfasovala" diktafon, foťák a klíče od redakce tehdy ještě Listů Jindřichohradecka a hned den na to jsem jela se zemědělci okresu na přátelskou návštěvu do sousedního Rakouska. Prostě jsem byla hozena rovnou do vody a plav. Celkem zásadně mi to změnilo život a na mého koníčka - tedy pejskařinu jsem najednou měla daleko méně času.

Archiv Deníku

Jako redaktorka regionálního Deníku jsem projela Jindřichohradecko křížem krážem. Asi mezi nejsilnější zážitky patřily povodně v roce 2002. Ta apokalipsa a bezmoc lidí a na druhé straně jejich síla, aby se z toho srabu vyhrabali, se musí vidět na vlastní oči. 

Archiv Deníku

Jindřichohradecku se ani nevyhýbaly návštěvy státníků a politiků. V roce 1997 Jindřichohradecko opět navštívil prezident Václav Havel a  symbolicky se svezl vlakem soukromé společnosti Jindřichohradecké místní dráhy (JHMD) ze Senotína do Nové Bystřice, takže ani tam regionální Deník a moje maličkost nemohly chybět. 

Deník/Lenka Novotná

Dostala jsem se i na smutná místa, jako například k noční tragické nehodě osobního auta u Pleší, v jehož troskách v roce 2014 zahynuli tři hradečtí basketbalisté. 

Archiv Lenky Novotné

V současné době mám na starosti sedm webů Jihočeského deníku. A velkou radost mi dělá moje vnučka Leontýna. Letos jsme měli štěňátka a vnučka mi s nimi pomáhala. To je pro mě největší relax po práci. 

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků jižních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: