Za hudebního doprovodu cimbálové muziky Javor s primáškou Marií Ostřížkovou zazpívala píseň Ej, nade mlýnem. Navázala tak na úspěch z minulých ročníků Zpěváčka Slovácka, kde v roce 2017 skončila druhá a vloni první.

„Natálka má hudbu v sobě, rychle se učí písničky. Hraje přitom na klavír i na housle. Se svými bratranci a sestřenicí tvoří rodinnou cimbálovku Mladí Bruštíci, se kterými zpívá oblíbené písničky Vlasty Grycové, která je pro ni velkým vzorkem a chce být tak slavná, jako je ona,“ prozradil na šikovnou zpěvulenku tatínek Radek Bruštík.

Také další dvě místa obsadili malí zástupci z okresu Uherské Hradiště. „Odborná porota v čele se strážnickým primášem Michalem Miltákem rozhodla, že si stříbrnou pozici za svůj výkon zaslouží obsadit Martin Valenta z Modré, jenž si při zpěvu na pódiu také pěkně zaverboval. Třetí příčku obsadila dcera primáše uherskobrodské cimbálové muziky Olšava Anička Zubrová,“ prozradil organizátor akce Antonín Vrba.

Zpěváček Slovácka 2019 bude mít podle něj ještě druhé dějství. Do Hluku se 23. června sjede stejný počet finalistů, kteří budou soutěžit ve starší kategorii od 10 do 15 let.