Knihu s jejími pětapadesáti fejetony a sloupky, které vyšly v letech 2014 až 2016 v týdeníku ONA Dnes, na blogu a v Literárních novinách, ilustrovala Alžběta Vlčková.

„Přáním autorky Jogheeové bylo, aby novou sbírku svých fejetonů mohla představit v kavárně Café 21, v níž působí část hendikepovaných klientů a osvojují si v ní praktické dovednosti a rozšiřují své kompetence v provozu kavárny," uvedl Bronislav Vajdík, ředitel Sociálních služeb (SS) Uherské Hradiště. Podotkl, že jeden z fejetonů v představované sbírce s názvem Hodinky pro Marušku je o Marii Balážové, obyvatelce Domova pro osoby se zdravotním postižením Chvalčov, který patří do působnosti SS Uherské Hradiště.

„Vážím si toho, že před lety jsem mohl s autorkou – tehdy ještě za svobodna Šimíčkovou – působit společně v redakci bývalého Mladého světa. Posléze pracovala i v jiných redakcích," sdělil v dálkovém pozdravu pátečnímu představení sbírky Je na kostele stále pět? autorčin obdivovatel Rudolf Křesťan (74), český redaktor a spisovatel, známý svými fejetony.

„Ač Magda také záslužně pomáhala lidem závislým na drogách a bezdomovcům, poznala v té souvislosti jistě i vážné situace, zachovala si optimismus a smysl pro nadhled a humor, jímž je okysličen i nejeden z textů v její nové knížce s otazníkovým názvem Je na kostele stále pět?," vylíčil své pocity Rudolf Křesťan.

Podotkl, že jako v jejích dřívějších sbírkách Nejlepší přítel člověka je mol a S kabelkou kolem světa kompostu, tak i v té nejnovější je pro autorku kromě jiného příznačný i její láskyplný vztah ke zvířatům – zvláště ke kočkám, až by se chtělo říct, že pisatelka snad umí i mňoukat. „Kromě jiného také líčí, jak v její rodině se třemi dcerami a s manželem lékařem, původem z ostrova Mauricius, vznikala pro jednotlivé kočky jména," prozradil fejetonista Křesťan.

O malou hudební produkci na kytaru a piano se při představování zbrusu nové sbírky fejetonů i autogramiádě postaral Antonín Gajdoš, vedoucí Domova pro seniory Buchlovice.