Ale i někteří muži zažívali úžasnou atmosféru už osmého ročníku akce s názvem Odpoledne pro ženy.

Modelky firmy Happy Mode představily kolekce velikostí 38 a větších podzimního, zimního a společenského oblečení, ale také oděvů do zaměstnání. Ženy různého věku, předvádějící oblečení, byly oděné do slušivých šatů, kabátků, pletáže, kostýmků, halenek a nechyběl jim ani doplňkový sortiment, jakým byly šály, čepice, kabelky, opasky či bižuterie.

„Výběr kolekcí oděvů pro slavnostní akce, promoce, svatby, plesy a večírky z butiku HB Moda Hany Benešové, představily amatérské modelky z Popovic,“ řekla s nadšením předsedkyně popovického Klubu žen Jana Bárová. Společně s místopředsedkyní klubu Soňou Bičanovou si pochvalovaly, že pozvání na Odpoledne pro ženy s módní přišly podpořit členky Klubů žen z Jankovic, Tupes a Uherského Hradiště, v čele s jejich předsedkyněmi.

„Obdivujeme vysokou účast žen všech věkových kategorií. Je dobré, že i ženy ve vyšším věku se zajímají o módu, aby vypadaly slušivě a byly spokojené samy se sebou,“ řekly unisono předsedkyně Klubu žen Jankovice Anna Vydržalová a místostarostka Sušic Vlasta Háblová.

Nejen módní přehlídka, ale i prodejní výstava šperků a bižuterie uspokojila řadu návštěvnic. V průběhu odpoledne byly vyhlášeny výsledky soutěže Pěkná dýně v dědině. „Prvenství přiřkla porota manželům Martínkovým, kteří spolu se seniory Kolkovými vytvořili z dýní zahradníka s trakařem,“ prozradila Bárová verdikt hodnotitelů.