„Za mým rozhodnutím stojí jen a jen osobní důvody,“ prozradila představitelka Sugar Alexandra Vronská. „V červenci se budu vdávat a chtěla bych být více nablízku manželovi. Slovácké divadlo bude ale pro mě stále na prvním místě. Je to jako první láska. Ta taky bývá osudová,“ dodala herečka, jež se provdá za Otto Kalluse, známého jako herce ze seriálu Velmi křehké vztahy, ale také režiséra dokumentů v České televizi. Diváci však budou půvabnou herečku na hradišťských prknech vídat stále, ale nebude už studovat nové postavy. „Saša Vronská bude pořád hrát v muzikálech Donaha! a Sugar, vždyť za roli krásné hudebnice Sugar byla v širší nominaci na cenu Thálie,“ komentoval nastalou situaci herec a mluvčí divadla Josef Kubáník.

Podobně je to i s Miroslavem Zavičárem. I on odchází z Hradiště kvůli osobním důvodům, i jej ale diváci budou pořád vídat. „Dohodli jsme se s vedením divadla, že budu stále hrát postavu Francoise Villona a také Malcolma v muzikálu Donaha!. Já ale změnu angažmá nijak tragicky nevidím. I když mě čeká Hradec Králové, s kolegy z Hradiště se budeme pořád potkávat a navštěvovat. Jen to nebude denně, jako doposud,“ usmívá se herec.

Tři dny před koncem června se všichni herci sešli na malé scéně, aby se s odcházejícími kolegy rozloučili. Kromě obětí, slziček a polibků došlo i na pozornosti. Odcházející dvojice dostala originální dárky. Šlo o speciálně vyrobená trička s fotografiemi z nej– úspěšnějších inscenací, kde obě mladé osobnosti hrály, ale také o vynikající moravská vína. „Bude nám po vás smutno,“ shrnula za všechny pocity herečka Jitka Josková a dárky předala.