V úterý 7. května se čtenáři mohou těšit už na desáté číslo.

“Spolupráce se Slováckým deníkem si moc vážíme, díky němu se informace o divadle dostanou i mezi ty čtenáře, kteří by o něm jinak nevěděli,” pochvaluje si ředitel Slováckého divadla Michal Zetel a ukazuje květnový program.

Herci během měsíce, který má 31 dnů, odehrají rekordních 39 představení, takže je čekají i dvě představení denně.

“K tomu zájezdy do Jihlavy, do Tábora a dalších míst. Jsem přesvědčený, že za obrovským zájmem o Slovácké divadlo je i tento Časopis, díky kterému mají čtenáři kompletní servis o tom, co se u nás děje a o to víc k nám přicházejí. V květnu je zatím vyprodáno z 90%, což je obrovské číslo,” dodává ředitel.

Spokojenost ze spolupráce s divadlem vládne i ve Slováckém deníku. “Je nám ctí, že exkluzivní informace ze Slováckého divadla přinášíme právě my ve Slováckém deníku a že jsme naší špičkové scéně tak nablízku,” říká šéfredaktor Slováckého deníku Pavel Bohun.

Co bude k přečtení

Co čtenáře čeká v jubilejním desátém čísle?

„Přineseme ohlédnutí za letošním divadelním plesem, kde byly předány ceny Slovácký Oskar a Největší z pierotů včetně rozhovorů s jejich vítězi Klárou Vojtkovou, Zdeňkem Trčálkem a Tomášem Šulajem. Čtenáři se mohou těšit i na text o historii muzikálu ve Slováckém divadle a k tomu i na rozhovor s choreografkou Hanou Achilles k připravované premiéře muzikálu Chicago. Zároveň představíme novou rubriku Z divadelního archivu, zájemce vezmeme i do zákulisí a v rozhovoru s Martinou Loveckou ukážeme, co obnáší profese osvětlovačky,“ vyjmenovává šéfredaktorka Časopisu Blanka Šmejdovcová.