„Jak to vlastně všechno začalo? Začalo to ten den, kdy jsme podepsali smlouvu ze společností Wilson. To je ta firma co vyrábí sledovanost v televizi. To vám prostě přijde do domu takovej placatej krám, který připojíte k televizi, a to se prostě zmáčkne na dalkáči na jakej program se chce člověk dívat a oni to poznaj," líčí na začátku představení Deštivé dny Richard Krajčo, coby Denny, temperamentní a výbušný policista, který se svým parťákem Davidem Švehlíkem alias Joeyem střídavě vypráví příběh, který pomalu přechází ze vzpomínek v minulosti do současného děje.

Na konci téměř dvě a půl hodinové sólo jízdy dvou hlavních hrdinů, jimž k vylíčení všech dějových souvislostí postačily dvě židle a pár revolverů, tleskalo na 500 návštěvníků výkonům populárních aktérů ve stoje.

„Jsem z Brodu a navštívil jsem představení na pobídku kamarádky, která na něj sháněla lístky. Mě osobně nalákala především možnost vidět na živo Richarda Krajča a Davida Švehlíka, takže jsem o ději moc informací neměl. I tak rozhodně zklamaný nejsem, naopak mě hra nadchla," nešetřil chválou Broďan Petr Šmela.