Díky tomu tak posluchači uslyší Lenku Filipovou, Jiřího Suchého s Jitkou Molavcovou, ale také hvězdu uherskohradišťského divadla Tomáše Šulaje.

Držitel Ceny Thálie za muzikál Donaha! a jedna z nejvýraznějších muzikálových tváří moravských divadel zazpívá za doprovodu Petra Gablase z cimbálové muziky Harafica skladbu Tante cose da vedere, jež zazněla v lyrikálu Kudykam, kde ji zpíval například Karel Gott či Vojtěch Dyk.

Červnoví návštěvníci Letní jízdy s Haraficou, která se konala na prknech Slováckého divadla, ji slyšeli, když ji Tomáš zazpíval za doprovodu Ondřeje Brzobohatého.

„Tomáš všem ukáže, jak výborný zpěvák je," je přesvědčená kolegyně uherskohradišťského herce Jitka Josková a slibuje, že si koncert v rádiu určitě poslechne a že pošle i dárcovskou sms.

Charitativní koncert pořádají Český rozhlas, Člověk v tísni a Divadlo Semafor. Posledně jmenovaný má se Slováckým divadlem mnoho společného. V neposlední řadě je to dvojice titulů. Tím prvním je muzikál Kdyby tisíc klarinetů a druhým novinka Dobře placená procházka. Právě v těchto dnech ji studuje tým režiséra Radka Balaše a Tomáš Šulaj hraje jednu z hlavních rolí.

Premiéroví diváci ji uvidí už příští sobotu a podle tvůrců se mají nač těšit. V celém představení totiž nezazní jediné slovo a herce bude doprovázet živá kapela přímo na jevišti. Všichni slibují především kvalitní zábavu. ⋌(kaj)