Na jednom místě, ve sportovní hale v Kunovicích, jim zavedený svatební veletrh nabídl módní přehlídky svatebních a společenských šatů pro nadcházející plesovou sezonu i pro další společenské akce, dámské spodní prádlo, oblečení pro muže i děti, tipy svatebních dekorací, prsteny, květinovou výzdobu, kosmetiku, bižuterii, ochutnávku vína z boršického Dvora pod Starýma horama a mnoho dalších produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.

Při svatební show, která na Slovácku patří k nejzajímavějším akcím v oblasti módy a každoročně přiláká stovky návštěvníků, se moderátorského mikrofonu chopila Barbora Dojčar Majíčková. Kromě bělostných šatů bylo na veletrhu k vidění i mnoho dalších elegantních tónů ze svatební palety návrhářů. 

Na své si přišli ve stánku hradišťské firmy Kohel také muži. „Naše firma nabízí už pošesté na veletrhu pánskou konfekci pro budoucí ženichy, a to jak elegantní, tak v současnosti žádanou sportovnější. Vždyť svatby se konají ve stodolách, v lesích, u vody a podobně. Mladá generace směřuje stále více k ležérnosti a volnomyšlenkářství,“ svěřil se jednatel firmy Robert Kohel.

Svůj um nepřišli do sportovní haly prezentovat pouze vystavovatelé, ale také hudební skupina akuStyk. Velkou pozornost návštěvníků na sebe strhla barmanská show, kdy na přehlídkovém mole létaly lahve i shakery. Dechberoucí byla barmanská show s ohněm, která návštěvníky uchvátila zapálenými lahvemi a pliváním do ohně.

„Svatební veletrh v kunovické sportovní hale byl opět dobře připravený, ale prostory v Kongresovém centru Rec Group Staré Město, kde se konaly předcházející ročníky svatební show, se nám víc líbily. Potvrdilo nám to několik známých, kteří si letošní svatební show nenechali ujít,“ svěřily Hradišťanky Alena Sedláčková s Anetou Kvapilovou.

Po skončení každého veletrhu se pořadatelé akce zamýšlejí, co v tom právě skončené bylo dobré, ale co je také v tom příštím potřeba zlepšit. „Velký bonus ve velkém prostoru sportovní haly vidíme v tom, že ucelená nabídka produktů a služeb týkajících se svatby se nachází na jedné výstavní ploše, lidé mají všechno na očích,“ reagovaly na připomínky návštěvnic spolupořadatelky svatebního veletrhu Andrea Duchovny a Kateřina Kvapilová. Bez okolků připustily, že prostory sportovní haly nejsou tak luxusní jako ve Starém Městě.