Před čtrnácti dny číslo uzavřeli – nejenomže si neskromné přání splnili, dostali se až na kuriózní číslo 5555 předplatitelů. Radovat se mohou i diváci. Díky jejich velkému počtu dostane každý z nich speciální CD s ukázkami z nejúspěšnějších uherskohradišťských inscenací posledních let. V neděli ředitel divadla Igor Stránský nosič pokřtil.

„Naše kampaň se nesla pod heslem Všech pět pohromadě. Ani ve snu by nás napadlo, že je nakonec obsáhneme do slova a do písmene,“ těší se z výsledku herec a mluvčí divadla Josef Kubáník s tím, že jde o nejvyšší číslo v celé dvaašedesátileté historii Slováckého divadla. Za posledních sedm let se zvýšilo o neuvěřitelných 72 procent. „Plníme sliby. Každý z diváků, který se o vysoké číslo zasloužil, dostane zdarma CD jako poděkování za přízeň,“ připomíná sliby divadla ředitel Igor Stránský. Nosič byl v neděli slavnostně pokřtěn za přítomnosti Markéty Slavíkové z nadace Děti – kultura – sport, která se podílela na jeho spolufinancování, zástupcem předplatitelů se stal někdejší šéfredaktor Slováckého deníku Jiří Jilík.

Diváci se mohou těšit na skladby z muzikálů Kytice, Donaha!, Sugar, ale i mnoha starších titulů. „CD obsahuje sedmnáct hudebních čísel a mezi nimi i překvapení v podobě krátkého vyznání od někdejšího člena Slováckého divadla, dnes prezidenta Herecké asociace a především populárního herce Václava Postráneckého,“ přibližuje jeho obsah Josef Kubáník.