„Igor Stránský je radostný a temperamentní člověk, velmi vtipný, šarmantní a srdečný. Já jsem sice pro každou legraci, ale moc to na mně není vidět. Přece jen je ve mně asi cosi úřednického a jaksi zamračeného. Postrádám jeho grácii a nenucenost, společnost bavit neumím. Rád se ale nechám vést mými kolegy a budu doufat, že se brzy tím komediantem v nejlepším slova smyslu stanu," prohlásil nedávno nový ředitel divadla Michal Zetel a herci, kteří jsou nejrůznějšími srandičkami proslulí, pro něj včera připravili překvapení.

Po skončení další komedie Rychlé šípy mu nabídli postavu Štětináče. „Kdo jiný by jej měl hrát než nový ředitel. Vždyť se na něj podívejte, vypadá úplně jako on," smáli se herci. A nový ředitel? Svého slibu, že se chce stát oním divadelním bláznem, se nevzdal a roli s chutí přijal. Diváci se tak mohou těšit, že od listopadu jej na jevišti v roli Štětináče uvidí.

A co se v divadle bude dít dnes? Od 19 hodin bude hlavními hosty dvojice herců Stanislav Zindulka a Matěj Hádek, kteří divákům zahrají silný příběh s názvem Návštěvy u pana Greena. Zítra přineseme o dění v divadle další zprávy. (kaj)