Dopoledne totiž patřilo turnaji O pohár starosty Vlčnova. Na tamní hřiště se sjelo dvanáct mužstev fotbalové přípravky ze širokého okolí na základě pozvání trenérů Kamila Koníčka a Rostislava Gregora.

„Jedná se o druhý ročník této akce. Letos jsme ale zapojili také obec a rozšířili program o skákací hrady, šipky a zábavné vystoupení kouzelníka se svojí MAX parádou,“ vysvětlil jeden z organizátorů akce trenér Kamil Koníček.

A všechno vyšlo na jedničku. Sluníčko zářilo a v doprovodném programu zase zazářily v krásných třpytivých kostýmech mažoretky z Hluku. Na dodání energie se dětem podával meloun a banán. To kvitovala maminka přespolního mladého fotbalisty Vlaďka Dostálová, která pořadatele chválila.

„Velmi pomohly maminky mladých fotbalistů. Přichystaly tombolu, „našůlaly“ roličky, sehnaly a připravily výhry. Je fajn, že dokážeme připravit i něco jiného než jen vlčnovskou jízdu králů,“ řekla Irena Chaloupková, maminka vlčnovského krále, která se spolu s ostatními rodiči staralo o blaho dětí.