„Máme v plánu jej v úterý prvního dubna v šestnáct hodin nahrát na YOU TUBE a odstartovat tím jeho putování mediálním světem. A určitě nejde žádný aprílový žertík," prozradil s úsměvem podrobnosti o žhavé novince frontman Free Fall Jindra Hráček. Kapela by klip chtěla dostat na Óčko do pořadu MIXXXÉR, a pokusí se ho protlačit také na ČT2 do Dobrého rána. Jde však zatím spíše o smělé plány. Jistá je podle Jindry Hráčka cesta videoklipu po internetových serverech.

Co se týká jeho obsahu, ten by podle frontmana FreeFall měl být jakýmsi zamyšlením, pojednávajícím o vnímání času a o našem bytí v něm. „Natáčeli jsme jej na sklonku minulého roku ve Strážnici v jednom průmyslovém objektu. Jeho autorem je náš kamarád z Hroznové Lhoty, a mimo jiné také muzikant Adam Vitovský," doplnil Jindra Hráček.

Free Fall natočili ke svým skladbám doposud tři videoklipy. Ten nejúspěšnější vznikl k písni Reality v roce 2007. „Běžel na Óčku v pořadu Madhouse, na ČT2 v pořadu Pětka v pomeranči, a také se umístil na třetím místě v Noci filmových nadějí na TV Nova," vypočítal Jindra Hráček zatím největší klipový majstrštyk kapely. Filmová podoba doprovodila také před čtyřmi roky vzniklý song Amphetamine. Třetím klipem je ten k písni Bezbranná autora Pavla Vantucha. Ten je však neoficiálním počinem k demo provedení. Kapela Free Fall vznikla před 19 lety. Její současnou sestavu tvoří frontman a zpívající baskytarista v jedné osobě Jindra Hráček, zpěvačka Sabina Francová, Aleš Lenhart, který hraje na sólovou kytaru, bicák Pepa Mareček a Marek Sikora s doprovodnou kytarou.