Fakulta sídlící v Uherském Hradišti se po několikaleté odmlce vrátila s jeho pořádáním pod střechu Klubu kultury. Tam se sjel také obdivuhodný počet jejích absolventů či současných studentů.

„Já jsem matadorem plesů fakulty. Byl jsem už v Kunovicích i Starém Městě, ale navrácení plesu blíže k centru Hradiště je nejlepší způsob, jak jej dále zatraktivnit nejenom pro její studenty,“ pochvaloval si Hynek Bařina, který dorazil na ples až z Prahy.

Právě tam se díky absolvovaní fakulty krizového řízení uplatnil na vedoucí pozici v hotelových resortech. „Obor, který nabízí tato škola, nelze studovat kdekoliv. Podle mého má jeho studium svoji úroveň a hodně lidí, kteří jej úspěšně ukončili, se dnes uplatňují na vysokých postech,“ řekl Hynek Bařina.

I proto se stal jedním z fanoušku fakulty a ze sponzorů jejího plesu. Sám už dnes ví, že nevynechá ani příští jubilejní ročník. „Jedním z mých přání k desátému výročí této školy v Hradišti je, aby získala akreditaci na kombinované inženýrské studium. Kvalitu na to rozhodně má,“ dodal.