Posluchači se během zhruba pětasedmdesátiminutového povídání dozvěděli jak podrobnosti o Kristýnině cestě k házené od hodin klavíru, přes působení v Hradišťánku, i to, co pro ni znamená být házenkářskou reprezentantkou České republiky.

„Nejsilnějším zážitkem a největším adrenalinem jsou pro mě chvíle, kdy začne hrát naše hymna. Poprvé, když ji nám, malým házenkářkám, hráli, mi bylo jedenáct let a jedna vedle druhé jsme brečely dojetím,“ vzpomněla třicetiletá hradišťská odchovankyně a dodala, že pro ni je kolektiv spoluhráček druhou rodinou.

Posluchači se také o ní dozvěděli, že je vystudovanou učitelkou i držitelkou nejvyšší trenérské házenkářské licence. David Vacke na ni přítomným prozradil, že ji zanedlouho čeká mimořádná rodinná událost, svatba s dlouholetým partnerem Ondřejem Mikou.

Vladimír Salčák, mimo jiné bývalý hráč národní házené a velký znalec české házenkářské historie prozradil, že je pyšný na obě své dcery - Kristýnu, aktuálně hrající házenou ve Francii i na o šest let od ní mladší Martinu, házenkářku DHK Zora Olomouc.

Kristýna přiznala, že její tatínek Vladimír, spolu s maminkou Evou, byli a jsou velkými podporovateli obou sester v jejich házenkářském působení.

Hosty dalšího, v pořadí čtvrtého pokračování talk show Davida Vackeho Uprostřed s …, bude na sklonku léta netradiční hradišťské hudební seskupení Čtyři z tanku a Psík.